Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Bartnik ze strzeleckiej Legii
Tomasz Bartnik ze strzeleckiej Legii
Sobota, 17 września 2016 r. godz. 07:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Złoto Bartnika na Akademickich Mistrzostwach Świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy strzeleckiej Legii bardzo dobrze zaprezentowali się na Akademickich Mistrzostwach Świata, które do niedzieli odbywają się w Bydgoszczy. Złoty medal w konkurencji Kdw3x40 wywalczył Tomasz Bartnik. Maciej Wojtasiak był szósty, a w drużynie, wraz z Bartnikiem wywalczył złoto. Bartnik zdobył też srebrny medal w Kpn60. Brąz w drużynie w Ppn60 zdobył Rafał Błaszkiewicz.
Srebrny medal w drużynie w konkurencji Ppn40 oraz złoty w Psp30+30 zdobyła Marta Barszczak. Indywidualnie legionistka w Ppn40 uplasowała się na 13. miejscu.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!