Liga Fanów zaprasza!
REKLAMA

Zagraj w Lidze Fanów

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Wszystkich zainteresowanych udziałem w piłkarskiej Cosinus Lidze Fanów pragniemy poinformować, że ruszył właśnie proces zapisów do nowego sezonu 2016/2017, który rozpoczniemy w weekend 24/25 września. Zachęcamy wszystkie amatorskie drużyny, bez względu na poziom prezentowanych umiejętności, do dołączenia do naszych rozgrywek.

Profesjonalizm organizatorów, świetna atmosfera, sportowe emocje na świeżym powietrzu, odlotowe nagrody, niskie wpisowe, regularnie wprowadzane ulepszenia - czyli wszystko to, co najlepsze w Amatorskiej Lidze Piłkarskiej.

Cosinus Liga Fanów to w pełni profesjonalne rozgrywki dla grup znajomych, firm, studentów, ale przede wszystkim dla pasjonatów gry w piłkę nożną. W zmaganiach drużyny podzielone są według piłkarskich umiejętności, dlatego jeśli nie macie dużego doświadczenia w grze lub wręcz przeciwnie - dotychczas nie mieliście sobie równych, to Liga Fanów gwarantuje rywalizację na możliwie najbardziej zbliżonym do siebie poziomie

Sprawdźcie sami, co gwarantuje Wam udział w tych elitarnych rozgrywkach w stolicy.
- mecze w weekendy na boisku ze sztuczną trawą
- materiały video (skróty, wybór bramki sezonu)
- TurboFan - czyli testowanie piłkarzy w różnych zadaniach technicznych
- wywiady z zawodnikami, felietony
- profesjonalne zdjęcia
- rozbudowana galeria foto znakomitej jakości
- zapowiedzi oraz podsumowania wszystkich spotkań, raporty meczowe
- rozbudowane statystyki indywidualne ( strzelec, bramkarz, zawodnik, asystent, kanadyjczyk, MVP)
- Cotygodniowa prezentacja drużyny tygodnia
- Liga Typerów czyli zabawa w obstawianie spotkań ligowych
- wybór "6-tki" kolejki
- klasyfikacja Fair Play i statystyki sędziowskie
- darmowa woda mineralna
- atrakcyjne nagrody i wyróżnienia dla wszystkich(!) zespołów biorących udział w Rozgrywkach
- uroczyste zakończenie sezonu w restauracji Sports Bar na Łazienkowskiej 3
- niezapomnianą atmosferę piłkarskiego widowiska i ogromną dawkę emocji!

Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą rozgrywek lub nie wiecie, gdzie poczynić pierwsze szlify w amatorskiej piłce a dodatkowo zależy wam na profesjonalnej organizacji i wysokim poziomie sportowym, to nic innego jak zgłosić się do Cosinus Ligi Fanów.

To co nas wyróżnia to nowoczesne spojrzenie na futbol, duży wachlarz statystyk ligowych oraz dbałość o najmniejsze detale. Wierzymy, że nasza oferta przypadnie ona Wam do gustu i niebawem spotkamy się na zielonej murawie.

Jeżeli macie jakieś pytania, dzwońcie na numer 609-021-030 albo piszcie na adres kontakt@ligafanow.pl. Szczegółowa oferta na oficjalnej stronie rozgrywek - www.ligafanow.pl.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.