Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 23 września 2016 r. godz. 06:43

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Wyniki legionistów na MP open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym w konkurencjach open. Spośród legionistów najlepszy wynik uzyskał Konrad Kujawski, który z wynikiem 56 pkt. zwyciężył w konkurencji skeet 75. Piąty w pistolecie dowolnym był Robert Wojciechowski, a startujący w kilku konkurencjach Jan Krzysztof Szewczyk najwyżej został sklasyfikowany na miejscu siódmym.

Wyniki legionistów:
karabin dowolny 40 strz. leżąc: 10. Piotr Szuszczyński, 32. Dariusz Mikołajczak, 35. Grzegorz Gołębiewski, 38. Mariusz Rożniecki
pistolet dowolny 40 strz.: 5. Robert Wojciechowski, 7. Jan Krzysztof Szewczyk, 36. Edward Śliwiński
pistolet sportowy 30 część dokładna: 15. Jak Krzysztof Szewczyk, 50. Marcin Jurkiewicz
pistolet centralnego zapłonu 30 część dokładna: 13. Jan Krzysztof Szewczyk
pistolet pneumatyczny 40 strzałów: 11. Jan Krzysztof Szewczyk, 13. Robert Wojciechowski
pistolet standard 3x20 strzałów: 6. Jan Krzysztof Szewczyk
trap 75: 11. Konrad Kujawski
skeet 75 rzutków: 1. Konrad Kujawski


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!