FC Szczecinek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dzieci ze Szczecinka odwiedziły Legię

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

FC Legii ze Szczecinka po raz kolejny zorganizował wyjazd dzieci na mecz stołecznej drużyny do Warszawy. Tym razem padło na pojedynek z Zagłębiem Lubin. Dzięki klubowi młodzież obejrzała go za darmo, a przejazd autokarem ufundował kibicowski sklep "Żyleta".

- Trzeba podkreślić, że ze względu na odległość (ponad 800 km w obie strony), nie był to mały koszt. Po raz kolejny wyjazd udał się w 100 procentach, no może poza wynikiem. Widok uśmiechniętych małolatów mówi wszystko! Pozostaną wspomnienia na lata. Dziękujemy w imieniu naszego fan klubu i młodzieży oraz rodziców sklepowi sklepu "Żyleta" za wielką pomoc w organizacji wyjazdu. Naszym celem jest propagowanie wśród młodzieży miłości do naszego klubu i dzięki SKLW kolejny wyjazd doszedł do skutku. Legia albo śmierć! - informują fani z FC Szczecinek.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
(L)MP93 - 26.09.2016 / 17:01, *..centertel.pl

W lidze nie ma Wielima (miasto woli bezplciowy MKP) ale turnieje organizuje. Może kiedyś wróci np szkolac mlodziez...

odpowiedz
Bartoszyce - 26.09.2016 / 13:55, *..bartnet.pl

kontakt 793 798 401

odpowiedz
Bartoszyce - 26.09.2016 / 13:54, *..bartnet.pl

...a może tak dla dzieci ze szkółki piłkarskiej Legia Bart z Bartoszyc ???

odpowiedz
M3 - 26.09.2016 / 11:17, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo za pomoc. Pozdrowienia dla kibiców ze Szczecinka !!!

odpowiedz
zainteresowana - 26.09.2016 / 10:34, *..CNet2.Gawex.PL

Może ma ktoś ochotę opowiedzieć jak dołączyć do tego fanclubu? Syn jest wielkim fanem L a niedługo ma urodziny. Byłaby to dla niego niesamowita niespodzianka. Mieszkanka Szczecinka również kibic L pozdrawia :-)

odpowiedz
Kojot - 26.09.2016 / 08:43, *..250

Szczecinek jest w 99% to Legioniści,a 1% to inne kluby z Pogonią się trzymało z powodu Legii nigdy nie było fanklubu Pogoni.W Szczecinku tylko Legia!!!

odpowiedz
do ombo - 25.09.2016 / 23:03, *..sta.asta-net.com.pl

troszeczke nie masz racji...
Wielim tworzyły osoby z Legii i Pogoni
po upadku Wielimia jak i zgody z Pogonią część poszła w strone Pogoni a reszta w strone Legii.

odpowiedz
ombo - 25.09.2016 / 20:37, *..szczecinek.vectranet.pl

DO (L)MP93 Wielim niestety już nie istnieje a gdy istniał tworzyły go tylko osoby z Legii.
Szczecinek 100% Legia.

odpowiedz
Rybson L.W.1916 OCHOTA - 25.09.2016 / 19:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pozdrowienia dla wszystkich ze Szczecinka i wariatów z Warszawy ⚽

odpowiedz
Fans - 25.09.2016 / 17:29, *..centertel.pl

Pozytywne czuby w tym Szczecinku

odpowiedz
(L)MP93 - 25.09.2016 / 17:18, *..centertel.pl

Właśnie wracam z nad morza i jechałem przez ZSZ w Szcz'ku Tylko WieLim!!!!

odpowiedz
Ponti - 25.09.2016 / 17:15, *..static.ip.netia.com.pl

Super Akcja ! Gratulacje !

odpowiedz
pio - 25.09.2016 / 16:09, *..play-internet.pl

Brawo SKLW za inicjatywę

odpowiedz