Jakub Rzeźniczak przed meczem ze Sportingiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Rzeźniczak: Będziemy czekali na swoje szanse

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Zdajemy sobie sprawę, że Sporting posiada lepszych zawodników. Na pewno nie jesteśmy faworytem w tym meczu. W ostatnich dwóch spotkaniach nasi rywale stracili jednak aż pięć bramek, więc będziemy szukali swoich szans w ofensywie. Musimy pokazać o wiele lepsze nastawienie mentalne niż w starciu z Borussią. To jest aspekt, w którym możemy się poprawić. Sporting ma w kadrze piłkarzy, którzy zdobyli mistrzostwo Europy. Będziemy musieli sobie z nimi poradzić - powiedział Jakub Rzeźniczak przed starciem ze Sportingiem.

25 lat temu Legia słabo grała w lidze, ale doszła aż do półfinału Pucharu Zdobywców Pucharów. - Wydaje mi się, że różnica która dzieliła wówczas Legię od innych europejskich zespołów była zupełnie inna. Teraz o taką niespodziankę może być ciężko. Słabo zaczęliśmy sezon, ale jeszcze wiele przed nami. Na pewno będziemy chcieli obronić mistrzostwo Polski. Niektórzy z nas czekali na Ligę Mistrzów przez całe życie. Chcemy czerpać radość z gry w tych rozgrywkach. Z Borussią wyglądaliśmy tak, jakbyśmy wyszli na boisko za karę - zakończył obrońca stołecznego klubu.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.