Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Magiera: Były fragmenty dobrej gry

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Gratulacje dla Sportingu za zwycięstwo. Po dzisiejszym meczu wiemy, gdzie trzeba przyspieszyć i pokazać jakość, żeby na takim poziomie zdobyć gola. Były fragmenty dobrej gry, co jest miłe i z optymizmem patrzę w przyszłość. To był ciekawy mecz. Trzeba to jasno powiedzieć - przed nami sporo pracy i od jutra zaczynamy przygotowywać się do kolejnych meczów.

Plan na dzisiaj był taki, żeby wysoko wyjść na przeciwnika, nie dopuścić do tego, żeby dogrywali piłki pomiędzy nasze linie obrony i pomocy, oraz bronić przy stałych fragmentach. Po bramce na 1-0 ten plan nie został spełniony w 100%. Co jest pozytywne? Graliśmy w piłkę, utrzymywaliśmy się przy piłce, budowaliśmy akcje. Na razie nasze plany były tylko na rysunkach i tablicy, nie było możliwości sprawdzić tego na boisku. Potencjał jest i z optymizmem patrzę w przyszłość drużyny.

Czy wierzę w wyjście z grupy? Nie odpowiem na to pytanie. Musimy pracować, robić postępy w każdym meczu. Drużyna Legii ponad 20 lat nie grała w Lidze Mistrzów, to cenna nauka. Sam nauczyłem się dziś więcej niż przez ostatnie kilka miesięcy. Patrzymy na inne zespoły, trochę z zazdrością prawdę mówiąc. Musimy się od nich uczyć. Najpierw chcemy dobrze się prezentować, potem strzelić bramkę, a w końcu wygrać.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.