Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 3 października 2016 r. godz. 07:11

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Jurkiewicz 3. w finale PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We Wrocławiu zakończyły się zawody finału Pucharu Polski w strzelectwie, w których startowało trzech zawodników Legii. Najlepiej spisał się Marcin Jurkiewicz, który w konkurencji pistoletu dowolnego 40 strzałów uplasował się na najniższym stopniu podium. Wyniki pozostałych legionistów:
Karabin dowolny 40 strz. leżąc: 8. Piotr Szuczyński, 12. Grzegorz Gołębiewski
Pistolet dowolny 40 strz.: 3. Marcin JurkiewiczKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!