Zbigniew Boniek, Maciej Wandzel i Bogusław Leśnodorski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Boniek: Pomogę Legii po raz ostatni

Woytek, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

12 października UEFA Appels Body rozpatrzy odwołanie Legii Warszawa w sprawie zamknięcia stadionu na mecz z Realem. W rozmowie z polsatsport.pl Zbigniew Boniek powiedział: - Zachowanie w czasie spotkania Legii z Borussią było skandaliczne. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jednak pomogę Legii, po raz ostatni, ale pomogę... Tym razem to już jednak naprawdę ten ostatni raz. Rzucę na szalę mój autorytet w UEFA - wystosuję pismo, w którym jako prezes PZPN zaapeluję o łagodniejsze potraktowanie Legii...

Boniek wyjaśnił, że w ubiegłym roku udało mu się przekonać UEFA by zmniejszyć karę Lechowi Poznań na mecz z Fiorentiną. - Dzwoniłem, rozmawiałem, przekonywałem. W końcu wystosowałem pismo. I ostatecznie 30 tysięcy widzów obejrzało spotkanie mistrz Polski z czołowym włoskim klubem - wyjaśnia prezes związku.

- Dla mnie starcie Legia - Real ma wymiar historyczny. Naprawdę tak sądzę. Mistrz Polski kontra triumfator Ligi Mistrzów! - wspaniała sprawa. (...) Nie mogę nic obiecać, ale... Zrobię ze swojej strony wszystko, aby jednak sympatycy Legii, sympatycy futbolu mogli z trybun radować się tym spotkaniem. (...) Dlaczego po raz ostatni? Bo jest mi zwyczajnie wstyd. Ile można się tłumaczyć za garstkę nieodpowiedzialnych ludzi? (...) W Polsce musimy zdawać sobie sprawę, że dziś standardy w Europie - jeśli chodzi o bezpieczeństwo meczów piłkarskich - są bardzo wysokie. Musimy się w końcu do nich przystosować. U nas jednak często kibice chcą wejść na głowę władzom klubu, ba, w niektórych klubach chcieliby rządzić. A nie taka jest rola kibiców - powiedział Zbigniew Boniek.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Thekristo - 13.10.2016 / 22:41, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Obawiam się drogi Zibi , że Twoja pomoc dla Legii będzie podobna do tej, jaką zaproponowałeś polskiej Reprezentacji piłkarskiej będąc jej I trenerem przed kilku laty . Obym się mylił

odpowiedz
Ewelina - 12.10.2016 / 17:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to Zibi nam pomógł....

odpowiedz
ja - 07.10.2016 / 21:20, *..dynamic.chello.pl

wstyd panie boniek

odpowiedz
do Lucas - 07.10.2016 / 13:24, *..1

Akurat jak przekupi wszystkich delegatów to wygra, poczytaj jak wygląda procedura wyboru Prezesa

odpowiedz
Lucas - 06.10.2016 / 19:56, *..promax.media.pl

a czego on ma się niby obawiać w wyborach PZPN? Wojciechowskiego? No nie żartujmy. Ten koleś nawet jak przekupi wszystkich delegatów to i tak nie wygra.

A pomoc Bońka może okazać się bezcenna. Wcale się nie zdziwię jak UEFA zamknie tylko żyletę i wywiesi tam transparent w stylu "guess who's absent".

odpowiedz
123 - 06.10.2016 / 16:17, *..centertel.pl

Do @123
Tyle twoje co sobie pogadasz (piszesz )

odpowiedz
wrt - 06.10.2016 / 13:52, *..play-internet.pl

wszystko rozumiem , ale dlaczego uefa nie ukarała organizatora euro tym samym tzn zamknieciem trybun na jeden mecz ,jak były awantury ?

odpowiedz
Matt - 06.10.2016 / 12:45, *..229

Nie jestem fanem Bońka, ale wkurza mnie zachowanie niektórych komentujących, oburzających się, że nigdy wcześniej nam nie pomógł. Najpierw wymagajmy sami od siebie, potem od innych. Nie byłoby bałaganu, Boniek nie musiałby sprzątać i tyle w temacie. Tak - on ryzykuje autorytet, nawet jeśli nie swój, to instytucji prezesa PZPN.

Co z tego... jak to załatwi, z trybun i tak zabrzmi znana przyśpiewka - najdalej za dwa mecze. Pewnie wielu się oburzy na moje słowa, ale mam to gdzieś. Widzę, że część kibiców jest jednak normalna i potrafi myśleć samodzielnie.

odpowiedz
WTS - 06.10.2016 / 12:44, *..internetdsl.tpnet.pl

A wybory na prezesa PZPN tuż za rogiem :)

odpowiedz
cza - 06.10.2016 / 11:25, *..warszawa.vectranet.pl

Oby pomoc przyniosła skutek. Dzięki Zibi za chęci. A do tych co kwaszą to pewnie z urodzenia poloniści

odpowiedz
B - 06.10.2016 / 10:07, *..16-1.cable.virginm.net

Chyba tu kilka osób, pisze z konfidenckiej6.

odpowiedz
Bebech - 06.10.2016 / 09:28, *..play-internet.pl

I tak jestem pozytywnie zaskoczony, że chce wstawiać się za Legią. Trzeba docenić.

odpowiedz
Jo - 06.10.2016 / 08:20, *..centertel.pl

Trzeba mieć pusto w głowie żeby najpierw zaszkodzić własnemu klubowi a potem krytykować człowieka który zadeklarował chęć pomocy. Pomysł tej części osób na kibicowanie to race petardy i zadymy. A na dodatek część osób myśli , że wybierze prezesa który będzie sam biegał z kamieniem w ręku po trybunach a w drugiej ręce będzie trzymał racę i krzyczał same K, CH itp...

odpowiedz
marcelinho - 06.10.2016 / 02:58, *..dynamic.chello.pl

Jak nie Boniek to Wojciechowski wam pomoze chyba tak głosujcie .Typ chce uratować dupe polskiej pilce ale źle. Co w tym złego ze chce użyć autorytetu który posiada ?czy nie możemy się cieszyć ze mamu takiego ?Lato by więcej zrobił? ?

odpowiedz
Cult Legia - 05.10.2016 / 23:24, *..194

Jest w tym nutka mièty I gorczycy

odpowiedz
Legia piszemy z wielkiej litery! - 05.10.2016 / 22:46, *..centertel.pl

Tyle w temacie.... Jprdl

odpowiedz
Llll - 05.10.2016 / 22:23, *..warszawa.vectranet.pl

Kiełbasa wyborcza
Ryzy f*** off

odpowiedz
Tagi - 05.10.2016 / 20:19, *..dynamic.chello.pl

No i gitara , każda pomoc sie przyda.
Niech ten mecz się odbędzie z udziałem kibiców , .... dla dobra WSZYSTKICH.

odpowiedz
ace - 05.10.2016 / 20:07, *..play-internet.pl

a mecz z cetikiem ?? czemu wtedy nie pomogłeś rudzielcu ??

odpowiedz
Daro - 05.10.2016 / 19:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panowie czlowiek chce pomoc za niepierwszy wybryk naszych kibicow na europejskiej arenie a wy sie czepiacie. Ale oczywiscie lepiej by bylo zeby nie pomogl i grac z Realem przy pustych trybunach

odpowiedz
Jerz z Potoku - 05.10.2016 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

Deklarowana (wprawdzie po raz ostatni) pomoc prezesa PZPN w czynionych staraniach o redukcję kary dla Legii - w rzeczonym meczu - powinna być odbierana w środowisku piłkarskim jako coś naturalnego. To nie pierwszyzna, gdy polski klub zmaga się ze skutkami chuliganerii stadionowej. Dlatego apeluję do braci kibicowskiej o większą wstrzemięźliwość w doszukiwaniu się innych niż zadeklarował prezes Boniek motywów jego inicjatywy (wsparcia). Dla dobra klubu, każdy tego rodzaju gest powinien być ciepło odbierany tym bardziej, że w obecnej sytuacji Legia nie dysponuje zbyt przekonywującymi argumentami wobec instancji odwoławczej UEFA.

odpowiedz
Tylko Legia - 05.10.2016 / 18:42, *..dynamic.chello.pl

"Rzucę na szalę swój autorytet w UEFA" rudy do lekarza swojego wybujałe EGO leczyć!

odpowiedz
Johnny - 05.10.2016 / 18:02, *..dynamic-ww-02.vectranet.pl

Nie no! Dzięki dobroczyńco! Prezes PZPN łaskawie pomoże JEDYNEJ polskiej drużynie grającej w pucharach! ŁO matko ! Dzięki Ci miłosierny Bońku . Polska drużyna od 20 lat gra w LM, a on łaskawie jej pomoże. Bohater narodowy!

odpowiedz
siwy - 05.10.2016 / 17:56, *..69.fmbank.pl

pomoze jak z cweltic'em

odpowiedz
t - 05.10.2016 / 17:52, *..centertel.pl

Po wpisach widac ze większość z kibiców tak jak ja popiera Bońka i jest mu wdzięczna
A Ci co są przeciw.....szkoda gadać

odpowiedz
kruk - 05.10.2016 / 17:35, *..opera-mini.net

Krzeszczu, zgadzam się z Tobą.

odpowiedz
Lemiesz Grochów - 05.10.2016 / 17:34, *..centertel.pl

Jako Prezes powinien zrobić to bez fanfar .
Po załatwieniu tematu Pan Leśnodorski powinien podziękować na oficjalnej konferencji.
Zobaczymy co załatwi!

odpowiedz
robson - 05.10.2016 / 17:32, *..dynamic.chello.pl

wybory zblizaja sie wielkimi krokami... :)

odpowiedz
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX - 05.10.2016 / 17:07, *..dynamic.chello.pl

tu chodzi o LECHA, też się za nimi wstawił i mówił, że robi to ostatni raz! a teraz chce pomóc Legii i też gada, iż teraz tu już naprawdę robi ostatni RAZ

odpowiedz
# - 05.10.2016 / 17:03, *..internetdsl.tpnet.pl

Dzięki Zibi za chęci. Jak to się uda to masz u mnie dużego + bo nie sra się we własne gniazdo.

odpowiedz
Jurii - 05.10.2016 / 16:40, *..adsl.inetia.pl

Bravo Boniek,załatw sprawę jak należy a Warszawa to zapamięta.

odpowiedz
Nikki - 05.10.2016 / 16:32, *..dynamic.chello.pl

Tylko ktoś kto nie potrafi racjonalnie myśleć krytykuje w tym temacie Bońka

odpowiedz
(L)opez - 05.10.2016 / 16:30, *..inowroclaw.mm.pl

A jak się uda i będziemy na trybunach wspomagać naszą Legie.Czy ktoś to uszanuje

odpowiedz
Bródno - 05.10.2016 / 16:00, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Mam wrażenie,że te komentarze piszą Ci co nawywijali z Borussią.Zib,i Ja Ci z góry bardzo dziękuję.Łączy nas piłka.

odpowiedz
pezet - 05.10.2016 / 15:51, *..dynamic.chello.pl

...a Lato Grzegorza pier**** lud Żoliborza...

odpowiedz
kokopipi - 05.10.2016 / 15:44, *..internetdsl.tpnet.pl

Jak widać na załączonych komentarzach - pokora - to dla kibiców L słowo zupełnie obce.
Zupełnie obce również dla BL1916.
Właśnie dlatego życie jeszcze nie raz wam pokaże miejsce w szeregu :-)

odpowiedz
XXL - 05.10.2016 / 15:33, *..dpd.com.pl

Boniek cały czas odkąd pamiętam podkreślał, że jest Bydgoszczaninem który przeniósł się grać w piłkę do Łodzi
nie woził się nigdy ze taki wielki widzewiak z niego itp
Owszem na pewno został mu sentyment do tego klubu w którym spędził szmat czasu ale to chyba całkiem naturalne
Dajcie już spokój z tymi rozkminami żałosnymi
i to nie zależnie czy pomoże czy nie . czy to coś da czy nie
przeżyjemy Real i przy pustych trybunach w końcu trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny nie udawać skrzywdzonych
L.T.M tak było jest i będzie i tacy byliśmy tacy jesteśmy i tacy będziemy mecz z Realem nic tu nie zmieni
dla krystyny na Ł3 przychodzicie?

odpowiedz
POMORZESZ LEGII PO RAZ OSTATNI,A KIEDY POMOGŁEŚ PO RAZ PIERWSZY? - 05.10.2016 / 15:20, *..dynamic.chello.pl

Kiedy pomogłeś Legii po raz pierwszy?

Twoim obowiązkiem JAKO PREZESA PZPN jest pomaganie polskim klubom w przypadku gdy polski klub ma problemy w arbitrażach międzynarodowych.Prezesem PZPN-u nie jest się tylko po to by wybierać trenera reprezentacji i lansować się na meczach kadry.Prezes PZPN ma pomagać polskim klubom bo przez nie został wyniesiony na Prezesa.Jak tego nie wiesz to nie kandyduj na II kadencje.

odpowiedz
orti - 05.10.2016 / 15:04, *..208

Zibi jak Ty żeś mnie zaimponował w tej chwili :)

odpowiedz
do... - 05.10.2016 / 14:50, *..play-internet.pl

Biletu na Real nie masz i cie zazdrość zżera,że jednak kibice wejdą na mecz?

odpowiedz
tomazos - 05.10.2016 / 13:58, *..play-internet.pl

Łachy nie robisz rudzielcu!

odpowiedz
Sprytnie - 05.10.2016 / 13:56, *..static.ip.netia.com.pl

No muszę przyznać, że to cwane. Akurat teraz przed wyborami PZPN pokaże, co może w UEFA. Pod tym względem JW nie dorasta do pięt. No i git, my skorzystamy na takim obrocie spraw.

odpowiedz
CO? - 05.10.2016 / 13:52, *..dsl.telepac.pt

dziwni z Was ludzie, koles chce pomoc a wy jescze narzekacie...masakra

odpowiedz
Jacek - 05.10.2016 / 13:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie to ma znaczenie ile razy Boniek pomogl Legii w Uefa? Wazne, ze nadal chce to zrobic i daje nadzieje kibicom naszego klubu na ogladanie meczu z Realem na Ł3. O co macie do niego pretensje, ze nie jest fanem Legii? A dlaczego mialby byc, przeciez nigdy w niej nie gral. Choc na mecz nie mam biletu to ciesze sie, ze jest jakas szansa na doping. Za to Panie Prezesie szacunek.

odpowiedz
Rychu - 05.10.2016 / 13:24, *..polkomtel.com.pl

Pewnie wszystko dogadane, Legii cofną karę i rudy jest taki pewny siebie. Dodatkowo kreuje się na zbawcę. Pomaganie polskim klubom to jego psi obowiązek, łaski nie robi.

odpowiedz
... - 05.10.2016 / 13:16, *..dynamic.chello.pl

do rudzielca doszły przecieki o mniejszej karze ? to teraz będzie udawał wielkiego sprzymierzeńca ! wal się rudy !

odpowiedz
Bartoszyce - 05.10.2016 / 13:07, *..bartnet.pl

Żałosne jest to, co piszecie o Bońku. Popieram wpis Krzeszczu.
Brawo ZIBI !!!!!
Małolactwo nie pamięta ile ten człowiek /zawodnik/ zrobił dla Polskiej piłki.

odpowiedz
Robo76 - 05.10.2016 / 13:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

(L)evy pisz za siebie .

odpowiedz
@123 - 05.10.2016 / 13:01, *..204

no to sobie włącz, oglądaj i nie pokazuj się już więcej na stadionie

odpowiedz
saq - 05.10.2016 / 12:51, *..cli.nitronet.pl

Boniek to wporządku gość. O wielkiej klasie w przeciwieństwie to wielu tu komentujących...

odpowiedz
123 - 05.10.2016 / 12:47, *..dynamic.chello.pl

@Krzeszczu
mam tak samo jak Ty ligę mistrzów w tv

odpowiedz
(L)evy - 05.10.2016 / 12:34, *..181.internetia.net.pl

My kbice Legii z rudzielcami mamy akurat bardzo złe wspomnienia.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 05.10.2016 / 12:23, *..static.ip.netia.com.pl

Boniek jest fair w stosunku do klubów i kibiców w tym Legii. Może to nic nie da ale ważny jest gest i chęć pomocy.

odpowiedz
zz - 05.10.2016 / 12:16, *..dynamic.chello.pl

Łaskawy pan... Nikogo nie obchodzisz rudzielcu i nie kreuj się na zbawcę Legii.

odpowiedz
Legion 63 - 05.10.2016 / 12:15, *..centertel.pl

Oby nie była to niedźwiedzia przysluga. ...

odpowiedz
em - 05.10.2016 / 11:48, *..centertel.pl

Boniek wybory i tak ma wygrane nie widać konkurenta na jego miejsce, który by miał jakiekolwiek szanse wiec pisanie ze robi to żeby wygrać w wyborach na prezesa jest śmieszne... Oby mu się udało to będziemy mieć wielkie święto piłkarskie na (L)

odpowiedz
pm - 05.10.2016 / 11:40, *..ups.com

wybory w PZPR na prezesa tuż tuż więc trzeba szukać głosów...

odpowiedz
zaner - 05.10.2016 / 11:35, *..centertel.pl

To nie jest jego laskawosc tylko kampania wyborcza. Chyba jednak leka sie sie Pana W. z jw-destruction. Tak czy inaczej,jezeli to pomoze Legii,to jestem na tak

odpowiedz
@Robo76 - 05.10.2016 / 11:17, *..191

C, którzy wypisują takei uwagi nt. Bońka to janusze, którzy nie kupili biletów i wychodzą z założenia, ze ajk oni nei obejrzą, to nikt inny nie może zobaczyć tego meczu na żywo.

odpowiedz
Bemowo - 05.10.2016 / 11:15, *..play-internet.pl

Ludzie co wy piszecie??? Gość chce nam pomóc i przy okazji zrobić siebie debila przed uefą a wam sie oczywiście nie podoba. Czy to w tej sytuacji ma dla was aż takie znaczenie że jest sympatykiem śmiesznego klubiku z Łodzi? Nie chcecie zobaczyć tego meczu z trybun? Uważam że uefa to skorumpowana mafia która jest wyjątkowo cięta na Legię ale to nie jego wina. Piszecie że chce sonie zrobić reputacje przed wyborami ale jeśli chce to zrobić w ten sposób to wypada sie tylko cieszyć. Tak w ogóle to jest on najlepszym prezesem pzpn od kąd pamiętam bo za jego kadencji po tylu latach nasza reprezentacja w końcu zaczęła grać w piłkę a nie za nią biegać. Ps. TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
(L)ucky - 05.10.2016 / 11:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

trzymam kciuki, żeby mu się udało.

odpowiedz
walo - 05.10.2016 / 11:12, *..dynamic.chello.pl

Wypada tylko podziękować i życzyć powodzenia

odpowiedz
Piotr - 05.10.2016 / 11:11, *..186.ipv4.supernova.orange.pl

Wychodzi z pewnych osób najgorsza cecha polaków, jaka ? to już sami oceńcie jeżeli macie choc trochę inteligencji.
Panie Prezesie , dzięki za pomoc ! Ja osobiście doceniam chęć pomocy.
A co do innych komentarzy...
Wiadomo że fajnie jest być na stadionie który żyje, dopinguje, Żyleta nie ma sobie równych, ale pamiętajcie, na stadion który ma pojemność 30.000 nie przyjdzie 30.000 fanatyków którzy będą zdzierac gardła przez 90 minut, zdejmowac koszulki, czy tanczyc pogo. Na stadionie musi byc miejsce i dla fanatyków i dla ,,januszy'' tylko wtedy można zapełnic stadion i wpłacac pieniadze do klubowej kasy. Gdyby na stadion przychodzili sami fanatycy tak jak chca tego pewne osoby to na meczach byłoby moze 5-8 tys ludzi, na 30.000 stadion.
To nie są lata 90-te, musicie sie z tym pogodzić.

odpowiedz
ryży - 05.10.2016 / 11:09, *..play-internet.pl

Bredzisław zapłaci za to więc sukcesy to BL a nie ZB, z widzewem wogóle nie miałby problemu a z Legią musi pokazać że się starał. A wybory już niedługo Józef z JW zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko Prezesa.

odpowiedz
Roma - 05.10.2016 / 11:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

I to jest właściwe wywiązywanie się z obowiązków Prezesa naszej piłki, godne pochwalenia. Z wieloma powyżej nie ma sensu dyskutować - też "wieszaliby psy" gdyby powiedział, że niebo jest błękitne.

odpowiedz
edmind - 05.10.2016 / 10:58, *..137

Pamietajcie że Boniek jest Prezesem PZPN a nie Legii wiec nie oczekujcie od niego że pozamiata syf po naszych. Zrobi co może więc może warto przynajmniej mu nie jechać.

Widze że zaraz pretensje będą do Bońka o zamknięty stadion a nie do tych którzy na Borussi nie potrafili na swoim miejscu wysiedzieć

odpowiedz
Stefciu - 05.10.2016 / 10:56, *..centertel.pl

Rudy wybory sie zbliżają !!!

odpowiedz
daad - 05.10.2016 / 10:55, *..43

przestańcie pie..ć, naprawdę... wiecznie niezadowoleni! wszędzie spisek i ukryte interesy!
... przestańcie skakać po ogrodzeniach, a nie będzie problemów... widzimy się na realu, wierzę w to

odpowiedz
ja - 05.10.2016 / 10:50, *..dynamic.chello.pl

Jeśli Boniek pomoże i to coś da to można mu tylko dziękować.
Czekaliśmy na ten mecz 21 lat. Idealnie wpisuje sie w obchody stulecia.

odpowiedz
Łukasz - 05.10.2016 / 10:47, *..139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do L
Skąd się biorą tacy ludzie jak ty... nie podoba się ze ktoś chce pomóc LEGII no to fajnie masz i zapraszam na mecz z Termaliką czy inną Łęczna 99% kibicow marzyło o takim meczu z Realem a ty jak widzę jestes jednym z tych który te marzenia moze popsuć lub co gorsza jesteś jednym z tych który popiera to co się stało ...

odpowiedz
qqleskooooo - 05.10.2016 / 10:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to jest Twoj psi obowiazek Boniek!!!!

odpowiedz
Robo76 - 05.10.2016 / 10:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja Tutaj widzę ze części Osób nie zależy żeby mecz z Realem odbył się z udziałem kibiców.jeszcze jakieś dziwne uwagi do Bońka.nie chcecie na stadionie oglądajcie mecz w telewizji.

odpowiedz
zeglarz - 05.10.2016 / 10:38, *..dynamic.chello.pl

Pomagał z Celtikiem choć się nie udało. Nie jęczeć, każde wsparcie się przyda w tej sytuacji.

odpowiedz
Lenar - 05.10.2016 / 10:35, *..centertel.pl

A kiedy był pierwszy raz i kiedy kolejne. Wielki męczennik i dobroczynca, może mu pomnik obok Kazia postawic lub trybune nazwać?

odpowiedz
Wnm - 05.10.2016 / 10:34, *..play-internet.pl

Ale niektórych ludzi mętalność to jest przykra tak źle i tak nie dobrzy tylko narzekać chłopina chce pomóc a pewne osoby mu jeszcze cisną !!!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.10.2016 / 10:25, *..60

Brawo Zibi i wielkie dzieki!

@ niektorzy wyzej: krotka i selkcyjna pamic. Boniek staral sie jak mogl w aferze z cweltikiem.

@ junior: zupelnie sie z Toba zgadzam! Durnota ludzka nie zna granic.

@ cala zielonka pi......nij sie w ten twoj pusty leb.

odpowiedz
mietek - 05.10.2016 / 10:21, *..emea.ibm.com

@junior: Chce pomóc, bo się nagle przestraszył, że mu kluby pójdą po złości i w wyborach na Józka zagłosują. Gdyby taka sytuacja miała miejsce rok temu, to by nawet palcem nie kiwnął.

odpowiedz
(L) - 05.10.2016 / 10:17, *..wolomin.org.pl

Idą wybory na szefa PZPN trzeba kupić głosy ;P Nie mniej jednak mój głos by kupił ;) Pytacie, kiedy pomagał Legii? Po meczu naszej ukochanej drużyny z Celitickiem wykazał chęć pomocy i robił co w jego mocy aby Legii pomóc http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Boniek-walczyl-o-Legie-w-UEFA,wid,16807724,wiadomosc.html?ticaid=117d9a&_ticrsn=3 . Ktoś zapyta, kiedy pomógł kibicom? Hmm np: wtedy gdy wszyscy chcieliśmy mieć możliwość pójścia na mecz Legii bez posiadania karty kibica http://www.legia.net/wiadomosci,50781-zbigniew_boniek:_karty_kibica_to_absurd.html. Reasumując, ryży czy śniado włosy, Widzewiak czy chłopak z Bydgoszczy, nie można odmówić mu chęci pomocy Polskim klubom piłkarskim, a że robi sobie przy tym dobry PR, no cóż on też musi coś z tego mieć. Od uroki kapitalizmu.

odpowiedz
stasiek(L) - 05.10.2016 / 10:12, *..dynamic-ww-01.vectranet.pl

Chyba pomogę Legii po raz pierwszy?????

odpowiedz
junior - 05.10.2016 / 10:11, *..8.101.19

Boniek chce pomóc, a oczywiście ludzie zamiast piętnować idiotów, mają pretensje, że niby nigdy nie pomógł.
Co za kur** polaczkowanie.
Zamiast trzymać kciuki i się modlić to wy jeszcze narzekacie ?
Gratuluję pustki między uszami.
Wstyd za was.

odpowiedz
ddd - 05.10.2016 / 10:07, *..167

Laskawca w morde pluty

odpowiedz
"L" - 05.10.2016 / 10:07, *..adsl.inetia.pl

Nie pamiętam pierwszego razu, ale to nic. Pomagaj łachowi a od legii daleko. Jakoś to przeżyjemy. Ale w końcu to od czego tam siedzisz, nie pasuje to zrezygnuj.....

odpowiedz
cała Zielonka p... Zbigniewa Bońka - 05.10.2016 / 10:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Łaski bez r.... ch....!
Januszowiadę zrobiłeś na kadrze a teraz chcesz w klubach.

odpowiedz
m4 - 05.10.2016 / 09:59, *..98

Boniu pozdrowienia z Zielonki

odpowiedz
naguto - 05.10.2016 / 09:55, *..centertel.pl

Po tej wypowiedzi jestem niemal pewny ze stadion na otworza na ten mecz.
Gdyby Rudy nie czul ze to moze sie udac, nawet nie kiwnalby palcem.

odpowiedz
cezary_1958 - 05.10.2016 / 09:55, *..centertel.pl

Chyba potrzebuje wsparcia w nowych wyborach. I nie opłaca mu się Legii ignorować.

odpowiedz
mietek - 05.10.2016 / 09:54, *..emea.ibm.com

Ale w sumie wybory jakoś trzeba wygrać. Józek niby konkurencją nie jest żadną, ale w klubach mogą z przekory mu chcieć zrobić psikusa, więc trzeba o PR zadbać :)

odpowiedz
Rambo - 05.10.2016 / 09:54, *..centertel.pl

Facet chce pomóc Legii, a tu widzę dziwne komentarze. Można go lubić czy nie. Wiemy jaką ma sympatię klubową, ale jeśli rzeczywiście wpłynie na decyzję UEFA i mecz normalnie odbędzie się z udziałem publiczności, to należeć mu się będą duże słowa uznania i podziękowania. Sami wiemy co nasze odwołania dają. I racja. To powinno być dla całej Warszawy i naszej kibicowskiej braci piłkarskie święto. Oby się udało.

odpowiedz
Micha(L) - 05.10.2016 / 09:53, *..dynamic.chello.pl

lucaa1- Legia, a nie legia

Panie Zbigniewie Prezesie - wybory już blisko, więc pomagasz także sobie

odpowiedz
Do pytających: - 05.10.2016 / 09:51, *..3

Robił co mógł w sprawie Celticu

odpowiedz
Legiifan - 05.10.2016 / 09:45, *..dynamic.chello.pl

Pomagał np. z celtikiem, ale nie dał rady

odpowiedz
pio - 05.10.2016 / 09:44, *..play-internet.pl

Tylko Zibi prezesem PZPN !

odpowiedz
(L)ucky - 05.10.2016 / 09:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Fota adekwatna do artykułu.
Boniek: ,,patrzcie na nich. Oni naprawdę myślą, że im pomogę''

odpowiedz
C - 05.10.2016 / 09:42, *..play-internet.pl

Powinno byc - pomoge po raz pierwszy i ostatni...

odpowiedz
v - 05.10.2016 / 09:42, *..214

krotka macie pamięć. przypomnijcie sobie case z Celticiem. fakt, ze nic nie wyszlo ale pomoc nie znaczy zalatwic.

odpowiedz
cieciu - 05.10.2016 / 09:42, *..5

dzięki łaskawco

odpowiedz
mietek - 05.10.2016 / 09:42, *..emea.ibm.com

Tak, tak rudzielcu. Te "standardy" widzieliśmy podczas meczu Anglia-Rosja na Euro.

odpowiedz
LK - 05.10.2016 / 09:40, *..235

Na euro 2016 widac bylo dokladnie jak wysokie sa standardy bezpieczenstwa w europie,dlaczego wtedy nie zamykano stadionow?

odpowiedz
Dziduś - 05.10.2016 / 09:37, *..dekor-media.com.pl

Zapunktowałeś facet!

odpowiedz
kibic.. - 05.10.2016 / 09:37, *..250.studiowik.net.pl

a kiedy Boniek pomógł ostatnim razem... ? nie kojarze...

odpowiedz
lucaa1 - 05.10.2016 / 09:36, *..mazowieckie.pl

Brawo Ryży :) tylko legia ukochana legia.......

odpowiedz
J - 05.10.2016 / 09:35, *..33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A kiedy ty ryzy pomogles Legii po raz pierwszy???

odpowiedz
Kakrus - 05.10.2016 / 09:32, *..play-internet.pl

Boniek... 100% racji...

odpowiedz