Michaił Aleksandrow i Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com

Bramka Aleksandrowa, występy Kulenovicia i Nikolicia

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj rozgrywano kolejne spotkania eliminacji Mistrzostw Świata. W zespole Bułgarii wystąpił Michaił Aleksandrow, który przebywał na placu gry przez 76 minut przeciwko Francji. Skrzydłowy Legii dał prowadzenie swojej drużynie wykorzystując rzut karny w 6. minucie. Jednak to były miłe złego początki, gdyż ostatecznie Bułgarzy ulegli 1-4 na Stade de France.

Natomiast Nemanja Nikolić z ławki rezerwowych oglądał poczynania swoich kolegów w rywalizacji ze Szwajcarią. Ostatecznie napastnik Legii pojawił się na boisku w 87. minucie zmieniając strzelca dwóch bramek Adama Szalai. Wówczas na stadionie w Budapeszcie było 2-2, ale ostatecznie jego zespół przegrał 2-3.

Z kolei Sandro Kulenović zagrał w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Chorwacji do lat 19 przeciwko rówieśnikom z Anglii. Górą byli "Synowie Albionu" wygrywając 3-1. Zawodnik Legii rozegrał całą drugą połowę.