Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 25 października 2016 r. godz. 07:24

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Piłka wodna: Legia zagra turniej eliminacyjny MP U-21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna juniorów Legii w piłce wodnej w dniach 12-13 listopada rozegra w Warszawie turniej eliminacyjny do finałów Mistrzostw Polski do lat 21. Legioniści rywalizować będą z AZS-em Uniwersytet Warszawa, UKS-em Neptun Łódź oraz ŁSTW Łódź. Do finałów awansują dwa pierwsze zespoły z 4-zespołowej grupy.Finały MP U-21 odbędą się w dniach 10-11 grudnia.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!