Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 20 października 2016 r. godz. 06:58

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Judo: 5 medali na zawodach Masters w Belgradzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii Warszawa wywalczyli pięć medali na międzynarodowych zawodach Masters Judo w Belgradzie. Nasz klub reprezentowało czterech zawodników. Roman Janiszewski w kategorii wagowej do 100 kilogramów, wygrał wszystkie walki przed czasem, zdobywając złoty medal. Srebro wywalczyli Adam Chodziński (-81 kg) i Krzysztof Raczyński (-73 kg), który musiał uznać wyższość aktualnego mistrza Europy.

Artur Gorzelak wystartował w dwóch różnych kategoriach wagowych, zdobywając srebrny i brązowy medal. Kolejny start legionistów planowany jest za niewiele ponad tydzień w niemieckim Magdenburgu.Komentarze: (1)

MKK, 20.10.2016 10:15:12 - *.cws.sco.cisco.com

Gratulacje Panowie!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!