Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 22 października 2016 r. godz. 22:19

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Piłka wodna: Legia Warszawa 12-17 ŁSTW Uniwersytet Łódzki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii przegrali dziś z ŁSTW Uniwersytet Łódzki 12-17. Z powodu licznych wykluczeń nasz zespół ostatnie trzy minuty spotkania grał z zaledwie pięcioma graczami w polu. Najwięcej bramek dla Legii zdobył Andrzej Maciejewski - 6. Jutro o 12:00 na basenie przy ul. Potockiej 1 drugie spotkanie obu drużyn. Wstęp wolny.

Legia Warszawa 12-17 ŁSTW Uniwersytet Łódzki
Legia: A. Oleksow, N. Milosavljevic 2, M. Iwoła, J. Oleksów, B. Dzyadyk 1, A. Madej, E. Kalata 1, K. Śusarczyk, T. Sypuła 1, M. Kozera 1, M. Machniewski, A. Maciejewski 6
trener: Piotr Biadoń


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!