Vuko! - fot. Mishka / Legionisci.com

Drużyna wody i ognia (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com, legia.com - Wiadomość archiwalna

Fatalny początek sezonu, beznadziejne wyniki, awans do Ligi Mistrzów, brak atmosfery, potężne baty na arenie międzynarodowej, zmiana trenera - zespół Legii funduje nam tej jesieni prawdziwą huśtawkę nastrojów. Po przyjściu do klubu Jacka Magiery coś drgnęło. W prawdzie bilans nie jest na razie zadowalający (2 wygrane i 3 porażki, gole 7-11), ale w tunelu widać światełko, a w powietrzu czuć nadzieję, że Legia zacznie seryjnie wygrywać i gonić czołówkę tabeli Ekstraklasy.
Sobotni mecz z Lechem potwierdził, że przy Łazienkowskiej na nowo tworzy się drużyna.

Moment, w którym cała ławka rezerwowych zerwała się z miejsc i ruszyła pomóc Arkowi Malarzowi, dobitnie pokazał, że wszyscy chcą walczyć za siebie. A to fundament, by osiągnąć sukces. "Tam była cała drużyna. To pokazuje, że są gotowi za siebie walczyć. Przecież na murawie byli nawet nasi masażyści. Gdyby tam ruszyła jedna osoba, to byłby dla mnie większy problem" - słusznie zauważył po spotkaniu szkoleniowiec Legii.

Spokojny jak woda Jacek Magiera w newralgicznym momencie spotkania, przygotowywał Hamalainena do wejścia na boisko, a w tym czasie żywy ogień, czyli Aleksandar Vuković, rozdzielał na murawie zawodników obu drużyn. Odkąd "Vuko" trafił na ławkę stołecznej drużyny za każdym razem bardzo ekspresyjnie przeżywa mecze "Wojskowych". W meczu z Lechem po bramce Nemanji Nikolicia pierwszy dopadł do strzelca bramki, a po trafieniu Kaspra Hamalainena wparował na murawę i jak za starych czasów wykonał ślizg radości na kolanach w stronę sektora kibiców gości. Właśnie dla takich emocji przychodzi się na stadion!

fot. Hagi / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com
fot. Hagi i Mishka / Legionisci.com

Prawdziwy hit miał miejsce kilka minut później w szatni gospodarzy. "Vuko" uczył obcokrajowców pieśni "Nie poddawaj się..." i nakręcił całą drużynę do wspólnego śpiewania. To trzeba po prostu zobaczyć!


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.