Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Niedziela, 23 października 2016 r. godz. 20:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Młodzież: mecze niedzielne

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia 2000 wygrała 4-1 ze Zniczem i znacznie zwiększyła swoje szanse awansu do ligi makroregionalnej awansując na fotel lidera. Młode Wilki 2002 pokonały 2-0 Escolę Varsovia po toczonym w szybkim tempie pojedynku. Gracze o rok młodsi odnieśli ważne zwycięstwo nad Legionovią. Legia 2007 w meczu na szczycie pokonała 8-3 BKS 7 Warszawa. Gracze CWKS z rocznika 2003 ulegli 0:1 starszym kolegom z Białych Orłów Warszawa.

Znicz Pruszków 00 1-4 (1-3) Legia 00
Gole:
0-1 17 min. Jakub Sinior (as. Mateusz Praszelik po sfg)
0-2 24 min. Mateusz Szwed (karny po faulu na Mateuszu Praszeliku)
0-3 29 min. Mateusz Praszelik (karny po faulu na Kubie Jóźwiaku)
1-3 37 min. Dawid Krajnik (karny)
1-4 60 min. Jakub Sinior (as. Mateusz Praszelik)

Strzały (celne): Znicz 9 (3) - Legia 9 (8)

Legia: Białoruski - Król, Gładysz, Cichocki, Szulc (57' Kukułowicz Ż) - Szwed, Sinior, Mydlarz (69' Kumoch), Praszelik Ż (64' Kłos), Jóźwiak (56' Sitek) - Wełniak (74' Grudziński)
Trener: Robert Picuła

Legia 02 2-0 (1-0) Escola Varsovia 02
Gole:
1-0 3 min. Kacper Gościniarek (rzut wolny)
2-0 46 min. Kacper Gościniarek (b.a., z dystansu)

Strzały (celne): Legia 6 (5) - Escola 5 (1)

Legia: Czajkowski - Michor, Rokosz, Peda, Tkocz - Ignacak (43' Stawiarz), Kochanowksi (62' Glapka), Gościniarek, Cielemęcki [03](48' Barnowski), Niski (60' Szabłowski) - Sparwasser (26' Grabowski, 54' Rudnicki)
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert DolewskiLegia 03 4-0 (2-0) Legionovia Legionowo 03
1-0 11 min. Adrian Troć b.a. (z dystansu)
2-0 22 min. Patryk Pierzak (as. Kacper Skwierczyński)
3-0 53 min. Patryk Pierzak b.a.
4-0 63 min. Oliwier Marczuk b.a. (z dystansu)

Strzały (celne): Legia 22 (13) - Legionovia 2 (1)

Legia: Ojrzyński - Derlatka, Wsocki (36' WiateR), Szewczyk (59' Wysocki), Imiołek - Niesłuchowski, Śledak (36' Krajewski), Troć (59' Ślendak), Pierzak, Skwierczyński - Papazjan (53' Marczuk)
Rezerwa: (nie grali) Kowynia, ZiarkoBiałe Orły Warszawa 02 1-0 CWKS Legia 03

CWKS Legia : Zalega - Gozdalik, A. Sidor [04], Grygorczuk, Kubiszer - Wolski, Sulkowski [02], Sienicki - Skwirtniański, Rak, Grzybko [02] oraz: Dudzik [02], Cetlin. Kołodziejski, Dobosz, Wiśniewski. Kucharski ng.

Legia 07 8-3 (2-1, 2-1, 3-3) BKS ZSP 7 Warszawa
Gole: Łukasz Żagan 4, Marcin Skarżycki, Sebastian Baranowski, Hubert Świętochowski, Jakub Nawrocki - Miłosz Radgowski, Tomasz Radzki, Karol Safjański.

Legia: Hubert Świętochowski, Jan Polewski, Marcin Skarżycki, Sebastian Baranowski, Łukasz Żagan, Alan Gowin, Filip Mierzwa, Jakub Nawrocki, Patryk Piekutowski
Trener: Tomasz Bąbel

Spotkanie z mającym już praktycznie zapewniony awans BKS było dla legionistów okazją rewanżu za 1-2 w pierwszym spotkaniu i zarazem istotnym spotkaniem z punktu widzenia zajęcia miejsca w pierwszej dwójce tabeli, o które podopieczni Tomasza Bąbla walczyli także z Polonią. Pechowy remis na Konwiktorskiej spowodował, że w niedzielnym meczu młodzi legioniści do dobrej gry dołożyć winni byli odrobinę skuteczności. Okazało się, że koncentracja na zadaniach boiskowych była wysoka - i już o 8 minutach było 2-0. Później jednak goście (choć mecz rozgrywany był na boisku na Bemowie) pokazali, że nie będą odpuszczać i w drugiej oraz trzeciej kwarcie odrobili straty, doprowadzając do stanu 3-3. Ostatnie 10 minut gry było jednak popisem zdecydowanej i efektownej gry legionistom, a po dwóch golach bemowianie przestali chyba wierzyć w końcowe zwycięstwo.
Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!