Stadion Dolcanu Ząbki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

UYL: Z Realem bez kibiców

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Spotkanie Legii Warszawa z Realem Madryt w ramach Ligi Młodzieżowej UEFA odbędzie się bez udziału kibiców. Stołeczny klub zdecydował, że ze względów bezpieczeństwa impreza będzie miała charakter zamknięty i nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Mecz odbędzie się 2 listopada o godzinie 16:00 w Ząbkach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 25.10.2016 / 18:53, *..178

Zamykanie stadionów?to nic nie daje,Domy Dziecka I inne placówki wpuszczać za darmo ,kiepscy włodarze KP Legii

odpowiedz
qqleskoooo - 25.10.2016 / 14:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

pilka nożna dla kibiców !!!

odpowiedz
do kwiczoł - 25.10.2016 / 10:16, *..internetdsl.tpnet.pl

Transmisja będzie na NSPORT, tak jak to było z poprzednimi meczami.

odpowiedz
Jurii - 25.10.2016 / 09:18, *..adsl.inetia.pl

Piłka nożna dla kibiców!

odpowiedz
L - 25.10.2016 / 08:01, *..42

kiedy informacja o zwrotach kasy za mecz z Realem u siebie? chodzi mi o mecz na Ł3.

odpowiedz
piecia73 - 25.10.2016 / 06:29, *..dynamic.chello.pl

...a nie boicie sie meczu III ligi z rezerwami Jagi? Zamknijcie wszystkie stacje kolejowe 29.10. mecz o godz 12:00 w Ząbkach

odpowiedz
janusz - 24.10.2016 / 22:23, *..toya.net.pl

NIENORMALNE TO JEST, impreza zamknietą ze względów bezpieczeństwa... śmiech na sali jeśli ktoś nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa na takim meczu....

odpowiedz
Stefciu - 24.10.2016 / 21:28, *..centertel.pl

Ze co ? Ze jak ? Dla jakiego bezpieczeństwa ? Dla czyjego ?
Boja sie ze Kuchy wózkiem po morawie bedzie śmigał .. :))

odpowiedz
cezary_1958 - 24.10.2016 / 20:48, *..centertel.pl

Dzieciaki ze szkół na meczu to fajny pomysł. Czasami lepiej dmuchać na zimne. Real się skarży, Lech się skarży. Zrobiła się moda na skarżenie na L. Najgorsze jest to, że skarżący robią złą markę L i wyprzedzają wydarzenia.
Kownacki to niezbyt mądry, młody człowiek, który swoimi prowokacjami podlizuje się kibicom Lecha. Jak piłkarsko na boisku niewiele może zdziałać, to znalazł sobie "kolorową prasę". Ot, chudy w uszach celebryta. Kiedyś trafi na takiego "Mielcarskiego" i dostanie taką fangę, że nie podniesie się z boiska.

odpowiedz
m1916s - 24.10.2016 / 20:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dziwna decyzja ! Taki komunikat to potrafią opublikować w 5 minut. A kiedy jakaś decyzja dotycząca zwrotów za Real ???

odpowiedz
x - 24.10.2016 / 19:57, *..adsl.inetia.pl

powaliło ich juz do końca.. Kto by miał tam rozrabiać?

odpowiedz
Anty PO - 24.10.2016 / 19:14, *..dynamic-ww-04.vectranet.pl

Ale bzdura !!! Zamiast wspierać ambitnych młodych legionistów, którzy walczą w każdym meczu UYL to jeszcze klub rzuca im kłody pod nogi?

odpowiedz
Chris - 24.10.2016 / 19:05, *..dynamic.chello.pl

Zamiast pustych trybun zaprosili by dzieciaki z pobliskich szkół w ramach promocji sportu i zobaczenia młodych chłopaków z (L) i Realu. Była by to fajna frajda dla dzieciaków a trybuny nie były by puste bo sport jest dla ludzi a nie dla zawodników i trenerów.

odpowiedz
kononowicz - 24.10.2016 / 18:56, *..dynamic.chello.pl

jaki bezsens. zamknijcie wszystko wpi...u, nie bedzie niczego, bawcie sie sami Odechciewa mi sie już kibicować przez ten cyrk który sie ostatnio dzieje :(

odpowiedz
raul - 24.10.2016 / 18:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

heh świat oszalał ,zeby na juniorów tez blokowac , rżal

odpowiedz
majusL@legionista.com - 24.10.2016 / 18:16, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Dramat. Jeszcze raz amatorka !!

odpowiedz
Krzysztof - 24.10.2016 / 18:16, *..pljtelecom.pl

Oszczędności, bo kto by przyszedł po wszystkich świętych

odpowiedz
L - 24.10.2016 / 18:07, *..dynamic.mm.pl

nie wierzę

odpowiedz
Patryk - 24.10.2016 / 17:57, *..dynamic.chello.pl

Widzę że klub również dobrze się bawi :) Najpierw śmieszna konferencja z lotniska, teraz brak sprzedaży biletów na UYL.

odpowiedz
mkk - 24.10.2016 / 17:54, *..centertel.pl

Niech jeszcze granice zamkną, żeby żadne imperialistyczne świnie się nie dostały do kraju :( dramat

odpowiedz
3er - 24.10.2016 / 17:53, *..play-internet.pl

Z głowami w zarządzie wszystko w porządku?

odpowiedz
kwiczoł - 24.10.2016 / 17:45, *..centertel.pl

To niech chociaz transmisje na yt zrobia

odpowiedz
(L) - 24.10.2016 / 17:36, *..play-internet.pl

Poje..ło ich

odpowiedz
??? - 24.10.2016 / 17:35, *..42

Tak??? To niech napiszą od razu kiedy zwrot za bilety?! Bo trochę już minęło od decyzji...

odpowiedz
MA(L)Y - 24.10.2016 / 17:31, *..dynamic.chello.pl

Paranoja ...

odpowiedz
haha - 24.10.2016 / 17:12, *..128

Zaczyna się wojna? :)
Kolejni polegną, mocniejsi wysiadali przy wojenkach z kibicami.

odpowiedz
Brus - 24.10.2016 / 17:08, *..centertel.pl

Powiem tak Z...y genetyczne w zarządzie .Zamknijcie wszystko

odpowiedz
?! - 24.10.2016 / 17:08, *..222.plusnet.pte-ag2.dyn.plus.net

Powaznie? Nie planowalem sie tam wybrac ale pewnie niektorzy tak. Moze tak wszystkie mecze i sekcje tym objac! Bedziemy wzorem organizowania bezpiecznych imprez niemasowych!

odpowiedz