REKLAMA

Kadeci Legii wygrali półfinałowy turniej MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, rugbiści Legii wygrali w Gdańsku półfinałowy turniej mistrzostw Polski kadetów. Młodzi legioniści pokonali w fazie grupowej Lechię Gdańsk 24-5 oraz Ogniwo Sopot 21-0, a w finale nie dali szans Arce Gdynia, zwyciężając 28-0.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
rayo76 - 27.10.2016 / 20:37, *..nat.bolimow.net

Gratulacje dla chłopaków.W 7 mogą się postawić każdemu. W XV jest już dużo trudniej.Lublin,Juvenia ,przede wszystkim RCO Sochaczew, dużo b.doświadczone i ograne !Nasi mają czas i chęci więc zobaczymy w przyszłym roku co z tego wyjdzie.Na razie dużo pokory,ciężkiej pracy,dobrych naborów i efekty będą.Mocno Legia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.