Kaczorowski: Mecz przegraliśmy przez własne błędy

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Kaczorowski: Trudno cokolwiek powiedzieć o tym meczu. Przegraliśmy go własnymi błędami i to zarówno w zagrywce, jak i w ataku. Wystarczyło oddać przeciwnikowi piłkę, a wtedy to może on by się pomylił. Zamiast tego można powiedzieć, że graliśmy i walczyliśmy sami ze sobą.
Przez długi czas drużyna z Ostrołęki prowadziła w pierwszym secie. W końcu jednak udało nam się wyrównać i wygrać w końcówce. Być może trzeba było pójść za ciosem, ale tak się nie stało. W drugim secie nie daliśmy rady "wyciągnąć" końcówki i przegraliśmy go. Z pozostałymi było już zresztą dość podobnie. W ostatniej części meczu pojawiła się iskierka nadziei, że może uda nam się ją wygrać – wyprowadziliśmy bowiem wynik z 21-24 na 24-24. Niestety, przez blok i dobry atak rywali to oni mogli się cieszyć z trzech punktów.
Z pewnością będziemy pracować nad wyeliminowaniem błędów, których nadal popełniamy zbyt wiele. Reszta sama przyjdzie.