Thibault Moulin po golu w meczu z Realem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwsze gole Odjidja-Ofoe i Moulina w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

W meczu z Realem Madryt swoje pierwsze gole dla Legii Warszawa zdobyli Vadis Odjidja-Ofoe oraz Thibault Moulin. Belg wpisał się na listę strzelców pięć minut przed końcem pierwszej połowy, popisując się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego. Moulin z kolei dał legionistom w 83. minucie jednobramkowe prowadzenie. Vadis rozegrał dla Legii 16. mecz, a Moulin wystąpił po raz 24.

fot. Mishka / Legionisci.comVadis Odjidja-Ofoe cieszy się po golu - fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
byk - 03.11.2016 / 10:52, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A gdzie ten od :" grajcie na odidje bo jest słaby" ? , albo ten :" Ododja musisz schudnąć minimum 10 kg " ?

odpowiedz
beast - 03.11.2016 / 10:42, *..internetdsl.tpnet.pl

dopiero co skończył się października a jeden już ma 24 mecze a drugi 16. caly czas mam wrazenie ze dopiero co przyszli

odpowiedz
m4pierwszy - 03.11.2016 / 07:49, *..eaw.com.pl

pierwsze za to jakie, klasa światowa przy obu bramkach. well done !

odpowiedz
Jan - 03.11.2016 / 06:55, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Przy 3 golu realu zadecydowala biernosc Kuby vel Facebooka

odpowiedz
Przemo - 03.11.2016 / 05:46, *..static.3s.pl

Kurde jak Oni mogli to nie wygrać. Prowadzili 3:2.:) Brawo Wielka Legia cudowny był wczorajszy wieczór. Teraz rewanż w Dortmundzie dacie radę z taką grą. Wierzę w Was.

odpowiedz
eLka - 03.11.2016 / 03:17, *..internetia.net.pl

Czcę mieć koszulkę z Vadisem!!! Mega gość na boisku.

odpowiedz
Arek - 03.11.2016 / 01:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Wy! A Moulin z każdym meczem się rozkręca.

odpowiedz
grzesiek - 03.11.2016 / 00:43, *..centertel.pl

Oczywiscie ze to nie wina trenera albanca. Myslicie ze druzyna czerczesowa by zremisowala z realem? Jak fc myijtland nas ogrywal o napoli nie wspominajac.
W Legii najwiecej napsuł swoim odejsciem rado. Ale teraz pieknie to odbudowywuje.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.11.2016 / 23:51, *..cust.bredband2.com

@ Kibic L: Totalnie sie z Toba zgadzam.
A bylo tu tylu balwanow glosno krzyczacych ze nie , ze to nigdy wina trenera, ze to nie trener gra.
Znafcy od siedmiu bolesci.
I gdzie te kozackie eksperciaki teraz? Tak sie znajacy na sporcie?
Smiech na sali.
Pewnie poszli z albanem kozy doic i radia krasc.

odpowiedz
Ja - 02.11.2016 / 23:46, *..jmdi.pl

Gdzie jestescie internetowe szcaurki ktore pluly na Naszych pilkarzy wczesniej?

odpowiedz
Kibic L - 02.11.2016 / 23:43, *..245

Jeszcze nigdy chyba nie tylko w naszej ekstraklasie jeden trener w tak krótkim czasie tak dużo nie popsuł w jednej drużynie. Chyba wszyscy wiedzą, że mam na myśli tego albańskiego nieudacznika.

odpowiedz
Dedi - 02.11.2016 / 23:37, *..opera-mini.net

Brawo Alban za ściągnięcie Odidji do Legii !!!

odpowiedz
Hola - 02.11.2016 / 23:20, *..centertel.pl

Co to był za mecz! :)

odpowiedz
Pawel - 02.11.2016 / 23:17, *..43

Co jeden to ladniejszy. BRAWO!

odpowiedz
Wielka LEGIA!!! - 02.11.2016 / 23:15, *..dynamic.chello.pl

Mistrzostwo!
Bravo Panowie, Bravo!!!

Jedziemy w lidze PL :-)

odpowiedz