fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Złamany palec Nikolicia

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu z Cracovią kontuzji doznał Nemanja Nikolić. Na pomeczowej konferencji prasowej Jacek Magiera poinformował, że napastnik ma prawdopodobnie złamaną kość śródręcza. - Martwi mnie tylko to, że mamy problem z Nikoliciem. Prawdopodobnie ma złamaną rękę, a dokładniej kość śródręcza. Może wypaść z gry na kilka dni lub tygodni - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski. Po badaniach okazało się, że "Niko" ma złamany palec i na pewno nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Węgier.

Nikoliciowi odnowiła się ta sama kontuzja, którą miał przed Euro 2016.

- Lekarze mówią, że ręka powinna zostać zoperowana, ale o tym zadecyduję w najbliższych dniach. Ominą mnie mecze w reprezentacji - już rozmawiałem z trenerem. Bardzo mi przykro, że nie będę z drużyną Węgier w najbliższych meczach, ale muszę wyzdrowieć tak szybko jak to możliwe i nie mogę ryzykować swojego zdrowia - poinformował sam zainteresowany.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.