Borussia Dortmund na meczu z Realem Madryt
REKLAMA

Nie będzie wyjazdu do Dortmundu

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa poinformowała, że w związku z toczącym się postępowaniem dyscyplinarnym związanym z incydentami przed meczem w Madrycie, Komisja Dyscyplinarna UEFA postanowiła do czasu zakończenia postępowania nałożyć na klub środek zapobiegawczy w postaci zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na mecze Ligi Mistrzów.

"Mając powyższe na uwadze informujemy, że na mecz Ligi Mistrzów UEFA przeciwko Borussii w Dortmundzie nie będzie zorganizowanego wyjazdu naszych kibiców" - czytamy w komunikacie Legii Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (117)

+dodaj komentarz
Grochoviak - 21.11.2016 / 13:48, *..137

Jedziemy we czterech, bedziemy na trybunie West w sektorze 21, w barwach, pewnie wśród miejscowych Januszy. Gdzie można Was szukać przed meczem, jest ustalone jakieś miejsce?

odpowiedz
Tomek - 20.11.2016 / 10:28, *..dip0.t-ipconnect.de

@(L)Malina
najlepiej zaparkować na Hohe Str. 33, 44139 Dortmund Parkhaus Contipark. Położony między miastem i stadionu za małe pieniądze.

podzrowiena

odpowiedz
Miszak - 19.11.2016 / 11:57, *..hsi13.unitymediagroup.de

do thekristo bede w Dortmundzie i nie mam zamiaru chowac sie i przebierac .Zakladam szal i razem z synem bedziemy dumnie stali jako legionisci prawdopodobnie w asyscie gospodarzy,ale mam na to wyjeb..e.Wierze ze bedzie nas sporo na trybunie polnocnej.Sektor 9.

odpowiedz
LEGIA CULT - 17.11.2016 / 00:21, *..193

KULTURALNA LEGIA BĘDZIE W DORTMUNDZIE TYLKO POKOJOWO ALE BEZ PRZYJAŻNI, SZCZĘKI SZWABOM OPADNĄ:]

odpowiedz
(L)MALINA - 16.11.2016 / 20:52, *..dip0.t-ipconnect.de

Do Tomek Dortmund. Siema mógłbyś coś poradzić odnośnie parkingu!

odpowiedz
thekristo - 16.11.2016 / 19:30, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Niestety , to juz staje sie tradycją. NIGDZIE NAS NIE CHCĄ. Nic nie da obrażanie sie na UEFe, czy zwalanie winy na innych. szefie kibiców- zastanów sie w jakim kierunku podąża ruch kibicowski.Niedługo będziemy musieli na mecze wyjazdowe do innych krajów przebierać sie ...za miejscowych , żeby obejrzeć wyjazdowy mecz Legii. Do tego dążycie? Mam nadzieje , że nie, bo wtedy i wy stracicie. Ogarnijcie sie , bo nie wierze , by wśród Was nie było ludzi myślących.

odpowiedz
Plrzewup - 15.11.2016 / 23:01, *..dynamic.chello.pl

Witam,
Mam do sprzedaży 4 bilety zakupione na viagogo. Są już w Warszawie. 600206258.

odpowiedz
LEGIAdortmund - 15.11.2016 / 12:43, *..web.vodafone.de

Witajcie kibice Legi !

Nazywam sie Tomek i meszkam w Dortmundzie. Mam mozliwosc zorganizowania i sprzedazy karty na mecz przeciwko BVB.

Niz kupicie karty, ktore sa sprzedawane w wygorowachych cenach, prosze o kontakt mailowy ze mna. Bedzie napweno taniej.


Pozdrawiam

Tomek

odpowiedz
szymon1999 - 11.11.2016 / 19:29, *..CNet.Gawex.PL

Do Janusz może przeprosisz za oszczerstwa bo jak nie wiesz to nie pisz bredni, chyba że kłamstwo to jedyne co potrafisz.

odpowiedz
janusz - 10.11.2016 / 14:06, *..dynamic.chello.pl

Wszystko ok! Tylko niech klub przyzna, że to jest jego własna decyzja, a nie przerzuca odpowiedzialność na UEFA. W Niemczech nic nie wiedzą o żadnej karze od Uefa. Piszą, że to decyzja Legii. To Legia rezygnuje z biletów, a wy na oficjalnej stronie publikujecie kłamstwo!

Decyzję o rezygnacji z biletów w świetle ostatnich wydarzeń pewnie daloby się nawet zrozumieć, ale kłamstwo to kłamstwo. Budzi obrzydzenie!

Leśny pozerze pokaż, że masz jaja!

odpowiedz
kibic bla bla car - 10.11.2016 / 13:47, *..dip0.t-ipconnect.de

Witam wszystkich tutaj. Czytam wszystkie komentarze i około 85% to sa brednie. Jeśli ktoś chce jechać na mecz to polecam na pewno znaleźć połączenie bla bla carem w Okolice Dortmundu jeździ po kilka samochodów na dzień . Głupota jest leciec samolotem do Dortmundu bo trasą lądową jest max 10 godzin jazdy. Wiem bo sam przebywam w Niemczech . Wiec kto chce to niech ogarnia busa , samochody czy oferte z bla bla car i niech ciśnie do Dortmundu. I polecam trzymać sie w kupie nie chodzić jednostkami mimo że jest wiele januszy to bywa to różnie. Także nie ma się czego obawiać na stadion wejdzie każdy. Trzeba się pokazać w Dortmundzie nie patrząc na to jakie postanowienie wydaje klub. Wiem co mówie wierzcie mi . Więc na miejscu wszystkich Legionistów jeżdzących regularnie po europie zorganizowałbym busy , autokary ale na pewno nie samoloty bo to głupota roku żeby 1000 km leciec samolotem, Samochodem przejazd was wyjdzie dużo taniej lub busami. Pozdrawiam CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
Patryk - 10.11.2016 / 10:55, *..183

Mam 2 wolne miejsca w aucie na wyjazd do Bvb...wyjezdzamy z bxl....info na email ....!!

odpowiedz
Prosto z Dortmundu - 09.11.2016 / 19:59, *..versanet.de

Na lamach prasy dzisiejszej jest taka informacja:

http://www.ruhrnachrichten.de/sport/bvb/Kein-Gaesteblock-beim-BVB-Spiel-Polizei-begruesst-Ticket-Verzicht-von-Legia-Warschau;art11635,3149617

BVB potwierdza, ze polski mistrz rezygnuje ze swojego kontyngentu goscia.


Normalnie, poniewaz na LM nie ma stojacych miejsc, na mecz LM wchodzi
tylko 66000 ludzi. Mieliscie dostac 3300 ale Legia wziela tylko kilka(nascie)
biletow VIP oraz 350 biletow na wschodniej (Ost) trybunie.


Reszty ma byc sprzedany dla kibicow BVB.


To fakty.


(Dokladnie do tego ostatniego punktu nic wiecej nie pisza, ale wedlog mnie to bedzie albo do czlonkow albo, jak to w kilku miejscach sprzedarzy jest - dla tych co po to sami przyjda lub wysylka tylko do Niemiec - ale to teraz tylko moje spekulacje)

- -

Oczywiscie mozna "na czarno" przez n.p. viagogo bilety kupic (mimo ze to ch... bo sprzedaja bo ogromnych cenach).
Wiec bedziecie troche rozwaleni po roznych trybunach - wiekszosc zapewne na polnocnej bo tam najmniej karnetow.

- -

Co poniektory pisze tutaj ze moze otworza sektor gosci.
Z tego nic nie bedzie bo karty na sektor gosci sa juz do czlonkow klubu sprzedawane (chodzi szczegolnie o sektory 60 i 61 na polnocnej trybunie - Nord) - a ze wszedzie sa miejsca siedzace na LM wiec kazdy ma swoj numer na bilecie no i nie bedzie _pustego_ sektora gosci gdzieby mogli was wszystkich wpuscic.

- -

Co do samego zachowania UEFA czy tez Legii:
najgorsza kare juz mieliscie, ze nie bylo was live na meczu z Madrytem. To zapewne nie bylo lekko...
Ze jedna grupa nie bedziecie na naszym Westfalenstadion do wedlug mnie jeszcze wieksza kara ;)

To bylo za duzo rozrob w tych dwoch pierwszych meczach - i UEFA tak (przewaznie) reaguje (albo jak w tym wypadku teraz to moze bardziej Legia niz UEFA zareagowala - ale to w koncu bez znaczenia).
Dziwie sie ze nikt nie narzeka tutaj na tych, co za to sa odpowiedzialni.
Bo wedlug mnie mieliscie szanse pokazac jaki swietny mozna zrobic "support" - a w telewizji za to pokazuja waszych w kominiarkach co chca wtargnac na sektor BVB lub te bijatyki w Madrycie.

To tak tylko na marginesie moje dwa grosze.

Tym co beda na stadione duzo wrazen, spokojnego pobytu i fajnego meczu.

Cze

odpowiedz
MISZAK - 09.11.2016 / 16:03, *..hsi09.unitymediagroup.de

Dobrze by bylo spotkac sie w jednym miejscu i wszyscy razem pojsc na stadion z okrzykiem JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LEGIA GRA....

odpowiedz
L - 09.11.2016 / 08:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie i tak większość z nas spotka się w Dortmundzie kilka godzin przed meczem, teraz cierpliwości i nie pisać za dużo na forach.

odpowiedz
Kruszynka - 08.11.2016 / 23:37, *..adsl.inetia.pl

Kupilismy bilety bez problemu na viagogo z oplatami po ok.80€ za sztuke na Nordtribüne.Do zobaczenia w Dortmundzie!!Podaje jeszcze raz link do stony.Zostalo juz malo biletow,spieszyc sie!!! http://www.viagogo.ie/Sports-Tickets/Football/European-Premier-Leagues/German-1-Bundesliga/Borussia-Dortmund-Tickets/E-1961895?adid=74354478807810&AffiliateID=49&gclid=3086acf7823e4a738b53cd0d79fba9be&PCID=PSIEBINSPOUEFA0225CC6B45D-275407

odpowiedz
Kruszynka - 08.11.2016 / 23:26, *..adsl.inetia.pl

do BVB :trolu juz mamy bilety http://www.viagogo.ie/Sports-Tickets/Football/European-Premier-Leagues/German-1-Bundesliga/Borussia-Dortmund-Tickets/E-1961895?adid=74354478807810&AffiliateID=49&gclid=3086acf7823e4a738b53cd0d79fba9be&PCID=PSIEBINSPOUEFA0225CC6B45D-275407

odpowiedz
mrobi - 08.11.2016 / 21:32, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

do bvb My też czekamy na was,mam nadzieję że tam będziesz.Bardzo się ciesze że czytasz o Nas ,to znaczy że żyjesz dzięki KIBICOM LEGI WARSZAWA brawo tak trzymaj,
razem się pośmiejemy na żywo
Do zobaczenia w Dortmundzie.

odpowiedz
Wicher - 08.11.2016 / 19:34, *..versanet.de

Do BVB
Nie wiem dlaczego rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje,jezeli bilety jeszcze sa to po prostu sa i kupujesz w jakims punkcie przedsprzedazy np. Krause in Dortmund Barop i nie trzeba byc zadnym czlonkiem klubu i nie trzeba pokazywac zadnych dokumentow.
Oficjalnie dzwonilem do BVB odpowiedniego dzialu i powiedziano mi ze karty dla gosci(nordtribune) zostaly wyslane do Warszawy i na razie nie zostaly przeslane zpowrotem,na pytanie co bedzie jezeli Legia odesle je zpowrotem odpowiedziano mi ze beda sprzedawane w kasach w dniu meczu.
Oczywiscie nie mozna sie opierac na 100%wypowiedzi pracownika BVB bo moze sie jeszcze wszystko zmienic,przypuszczalnie duzo zalezy od zarzadu Legia Warszawa-pozdro..

odpowiedz
Do BVB - 08.11.2016 / 19:20, *..dynamic.chello.pl

Trolla nie słuchajcie

odpowiedz
Tomasz - 08.11.2016 / 18:55, *..versanet.de

Witajcie,

rozmawialem teraz z biurem Borusii Dormund, i mi powiedziano ze dostaliscie karty kibicow na mecz w Dortmundzie.

Jezeli te karty nie zostana u was sprzedane, to wruca do Dortmundu i beda sprzedawane w dniu meczu przy kasie.


Pozdrawiam serdecznie z Dortmundu

odpowiedz
Do BVB - 08.11.2016 / 18:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Opowiedz jeszcze jakąś bajeczkę. Siedzę w pracy chętnie poczytam.

odpowiedz
BVB - 08.11.2016 / 17:56, *..pools.vodafone-ip.de

Pisze z Dortmundu!! Oficjalna droga nie macie szans kupic biletu(trzeba byc mitglieder tzn czlonkiem klubu BVB).Aha jezeli wybieracie sie w barwach .....to nie radze kilka polskich ekip sadzi sie na was hehehe!!

odpowiedz
ar2r - 08.11.2016 / 16:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Łapcie ko(L)edzy: http://www.kartenvorverkauf-krause.de/_tickets.htm

odpowiedz
KLUB ktory kochamy NAS OKLAMUJE - 08.11.2016 / 16:31, *..pools.vodafone-ip.de

nie ma zadnego postepowania ,srodek zapobiegawczy o ktorym piszecie to kompletna bzdura TO KLUB LEGIA WARSZAWA KTOREGO JEST PREZESEM LESNODORSKI SAM SOBIE ZAKAZ NALOZYL ZEBY KIBICE LEGII NIE JECHALI DO DORTMUNDU,,,,,,,,, i do redakcji przynajmniej nie klamcie ludzi bo mam pewne info panie LESNODORSKI boi sie pan lewakow z uefy WSTYD

odpowiedz
walo1916 - 08.11.2016 / 15:55, *..play-internet.pl

Legia nie chce brac odpowiedzialnosc za swoich kibicow. Czyli rozumiem że skoro odesłała bilety a przykładowo kibice dymili by w Dortmundzie to uefa nie może karać klubu zamknieciem sektora lub stadionu?

odpowiedz
misf - 08.11.2016 / 14:27, *..92

skad takie info, ze nie bedie problemu? Jak u nas nie bylo kibicow gosci lub garstka, to siadali na vipach i sprzedaz byla dla nas sektora gosci, wiec jakie kary?
Na bvb na kazdym meczu komplet...

odpowiedz
Bx(L) - 08.11.2016 / 13:53, *..139

My jedziemy z bxl wyjezdzamy ok. 12 bilety zamierzamy kupic w kasach.podobno nie bedzie problemu.sektor gosci nie bedzie zajmowany przez gospodarzy bo to wiaze sie z gigantyczna kara finansowa dla bvb. Oby wszystko bylo po mysli......do zobaczenia bracia

odpowiedz
s3 - 08.11.2016 / 12:38, *..dynamic.telkab.pl

Ile osob wybiera sie na mecz w Dortmundzie i gdzie zamierzacie zająć miejssca ?? Orientuje sie ktos czy na sektor gosci mozna kupic bilet ??

odpowiedz
Marcin - 08.11.2016 / 10:23, *..play-internet.pl

Siema! Może ktoś wie, a przez oficjalną stronę BVB można kupić te bilety? Bo jak Borussia grała ze Sportingiem to na ich oficjalnej stronie, były normalnie bilety w sprzedaży i chyba nawet najtańsze za 18 euro. A teraz jak z nami grają nie mogę znaleźć. Może ktoś jest wstanie pomóc...

odpowiedz
do Janosik - 08.11.2016 / 09:13, *..internetdsl.tpnet.pl

Trybuna Północna Nord Tribune

odpowiedz
L - 08.11.2016 / 08:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Niestety zgodnie z oświadczeniami pana Dmowskiego, Legia postanowiła nie brać odpowiedzialności za swoich kibiców na meczach wyjazdowych i nie będzie brała dla nich biletów. Najgorsze jest to, że ten trend chce też podtrzymać cała ekstraklasa i zakazać wyjazdów grupom zorganizowanym.
Wydaje mi się, że właściciele Legii postanowili skorzystać z bardzo drastycznej metody odcięcia od biletów niektórych osób, bo nie mieli gwarancji, że wydarzenia z Ł3 i Madrytu się nie będą powtarzały. Mam wrażenie, że w niedługim czasie wyjazdy będą tylko na sektory gospodarzy.

odpowiedz
bonkers - 08.11.2016 / 08:14, *..ap-media.pl

JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LEGIA GRA !!

odpowiedz
emil - 08.11.2016 / 06:49, *..play-internet.pl

Oddajcie mi kase za samolot i hotel !!!

odpowiedz
ktosieq - 08.11.2016 / 05:30, *..adsl.inetia.pl

my i tak jedziemy ;) bilety zakupione nocleg takze C..j z ZAKAZAMI

odpowiedz
JanOsik - 08.11.2016 / 00:05, *..centertel.pl

Do Redakcji lub zorientowanych

Na jakie sektory w Dortmundzie mamy kupować bilety?

odpowiedz
s3 - 07.11.2016 / 23:06, *..dynamic.telkab.pl

Mam pyatnie nie ma zorganizowanego wyjazdu ale czu jest mozliwosc zakupu biletu na sektor gosci na ten mecz ???/ Prosze o info

odpowiedz
lysyjaranka@wp - 07.11.2016 / 21:11, *..play-internet.pl

Na mecz można jechać tylko Legia jako klub nie
Nie organizuje wyjazdu

odpowiedz
ja - 07.11.2016 / 20:56, *..dynamic.chello.pl

Jak ktoś myśli, że to jest kłamstwo to jest niezłym durniem.
Myślicie, że Legia od tak może sobie kłamać i napisać, że uefa nam dała zapobiegawczy zakaz?

Mieliby ściemniać to by nie pisali info o tym zapobiegawczym zakazie, a prawda jest taka, że jakiś tam prezesik BVB już dawno skomlał, że nie chce u siebie kibiców Legii więc ten zapobiegawczy zakaz nie dziwi.
Niby coś oficjalnie prowadzą, a później napiszą że umorzone bo poza ich terenem działań.

Z drugiej strony zobaczcie co się działo na Ł3. To dla was jest normalne? No sorry.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.11.2016 / 20:27, *..160

Wszyscy

odpowiedz
dezet - 07.11.2016 / 20:07, *..dynamic.chello.pl

http://legionisci.com/news/68963_Nie_bedzie_postepowania_UEFA_przeciwko_Legii.html

odpowiedz
dezet - 07.11.2016 / 19:58, *..dynamic.chello.pl

a co z informacją po meczu że uefa nie wszczęła żadnego postępowania? że te wydarzenia poza stadionem nie dotyczą uefy? dzień po meczu kojarze takie info...

odpowiedz
Robert - 07.11.2016 / 19:02, *..dip0.t-ipconnect.de

Biletów jest jeszcze dużo:

www.viagogo.de

www.seatwave.de

Sektory gości są:

Trybuna NORD ( Nordtribüne )

Sektory:

60
61
8
70
71

odpowiedz
fantom - 07.11.2016 / 18:49, *..dynamic.chello.pl

pare miechow temu rozmawialem z oficjalnym sklepem bvb nt. biletow. otrzymalem informacje, ze na razie nie uruchomili sprzedazy, a na viagogo byly. poza tym powiedzieli mi, ze nie wiadomo, czy w ogole beda sprzedawali online bilety obcokrajowcom. oczywiscie wszystko moglo sie zmienic. pisze, poniewaz wiem, ze portale posredniczace typu viagogo czasem robia wałki.

odpowiedz
Zawsze tam - 07.11.2016 / 18:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie płakać tylko kupować!!! Ja z kumplem będziemy w barwach!!!

odpowiedz
sabaton - 07.11.2016 / 18:14, *..hsi13.unitymediagroup.de

Bracia ,a jak wykupicie na sektor gosci ,to wbijacie sie na sektory 71 ,72 ,76 ,cena 109 euro.To sektory obok sektora dla gosci.Ticketbis.Moze byc tak ze jak Krzyzaki zobacza ze jest nas tylu ,to wpuszcza nas na sektor gosci.

odpowiedz
Robi10 - 07.11.2016 / 18:01, *..warszawa.vectranet.pl

Jest nas 6. mamy bilety na mecz , mamy bilet na samolot , mamy zarezerwowany i opłacony nocleg w hotelu .Nic Nas nie zatrzyma .Jeżdziliśmy , jeżdzimy i będziemy jeżdzić za Legiunią . WARSZAWSKA WOLA .TYLKO LEGIA

odpowiedz
Hewh - 07.11.2016 / 17:21, *..254

Fuck uefa

odpowiedz
Kuba - 07.11.2016 / 17:19, *..dynamic.chello.pl



Ja jadę i będę !!!

odpowiedz
sabaton - 07.11.2016 / 17:17, *..hsi13.unitymediagroup.de

Wlasnie zauwazylem przed chwila ze na Ticketbis sa bilety na sektor gosci ,sektor 61 za 99 euro .

odpowiedz
Do Firek - 07.11.2016 / 17:16, *..bas512.cwt.btireland.net

Zgadzam sie z toba w 100% !!! Nie tedy droga, ludzie i tak pojada wiec lepiej to zorganizowac od A-Z nawet przez klub. Bedzie mniejsze zagorzenie jesli bedzie okreslone miejsce zbiorki i swoja tryubna a tak beda ludzie rozsypani po miescie i stadionie

odpowiedz
Firek - 07.11.2016 / 17:03, *..adsl.inetia.pl

Totalna głupota! Sporo ludzi ma zaklepany dojazd i pojedzie do Dortmundu. Potem wystarczy drobna prowokacja niemieckiej policji pod stadionem i znowu będzie że Polacy to bandyci. Nie mówię że jesteśmy aniołami ale w ten sposób sami prowokują i stwarzają sytuacje. Nie ogarniam sensu, przecież podobno chodzi im o spokój i bezpieczeństwo?

odpowiedz
Wars - 07.11.2016 / 16:51, *..play-internet.pl

Trzeba było nie pajacować. Może teraz obejrzymy mecz z trybun.

odpowiedz
Ace - 07.11.2016 / 16:49, *..play-internet.pl

a od kiedy uefa się zajmuje tym co dzieje się poza stadionem ??

odpowiedz
do Mokotow - 07.11.2016 / 16:35, *..play-internet.pl

jesteś żałosny i głupi...

odpowiedz
wiadomix - 07.11.2016 / 16:13, *..eaw.com.pl

lesny koralik osiagnal to co chcial, brak zorganizowanej grupu = brak kary finansowej, a ze uefa to na reke to klepneli bez problemu, pretensje miejcie do koralika

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 07.11.2016 / 16:01, *..static.ip.netia.com.pl

Należało się liczyć z takim rozwojem wypadków, kto, po meczu w Madrycie, liczył na normalny wyjazd musi mieć spore braki w liczbie szarych komórek.

odpowiedz
Takk - 07.11.2016 / 15:55, *..dynamic.mm.pl

http://www.ticketbis.com/pl/bilety-na-borussia-dortmund-legia-warszawa/ev109465

odpowiedz
lisewicz@wp.pl - 07.11.2016 / 15:54, *..71

http://www.viagogo.de/Sport-Tickets/Fussball/UEFA-Champions-League/UEFA-Champions-League-2016-17-Karten/E-1961895?zanpid=2230721870549181440&affiliateid=127&pcid=ZANOXDE-1405277

wysylam placzki linki do zakupow i gdzie wy macie problem, kto chce to kupi i pojedzie. LEGIA !!!

odpowiedz
koksu - 07.11.2016 / 15:51, *..71

http://www.marktplaats.nl/a/tickets-en-kaartjes/sport-voetbal/m1102216483-4-tickets-borussia-dortmund-legia-warschau-champions-league.html?c=178bad54c6700be11ff2d898a4d529b1&previousPage=lr&pos=19

odpowiedz
vvv - 07.11.2016 / 15:39, *..214

ale co tzn zorganizaowany wyjazd? przecież na puchary nigdy nie ma zorganizowanego wyjazdu, każdy sam ogarnia

odpowiedz
do sabaton - 07.11.2016 / 15:39, *..189

na ticketbis ceny z kosmosu - 800-900 zł, na viagogo trochę taniej ale też drogo.

odpowiedz
dyplomata - 07.11.2016 / 15:16, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

"jej kibice są niezwyciężeni boi się ich cały świat.
Boją się nas kibice angielscy, boją się nas także holenderscy"
Są jakieś pozytywy, piosenka się w końcu sprawdza :>

odpowiedz
Alf - 07.11.2016 / 15:15, *..haberenergia.pl

Kupujcie na Viagogo - bilety dość drogie, ale to niestety Niemcy .
Kupujcie , niech będzie nas jak najwięcej , to może otworzą sektor gości żeby nie mieli burdelu na pozostałych trybunach .

odpowiedz
Mokotow - 07.11.2016 / 14:53, *..dab.02.net

To po jaki ch... walczyc o te mistrzostwo I puchary jak nie mozemy tam jezdzic. Klub nas nie chce na lidze mistrzow to olejmy ich. Odbierac kase za real a na sportingu pusty stadion.LEGIA TO MY. Ch... z prezesami.

odpowiedz
sabaton - 07.11.2016 / 14:51, *..hsi13.unitymediagroup.de

Zakupilam bilet na stronie Tickrtbis z potwierdzeniem ze dostarcza mi go 16 listopada.

odpowiedz
bezstonny - 07.11.2016 / 14:48, *..dynamic.chello.pl

@pablo a czy kibice zabezpieczyli już pieniążki na straty po realu, loże, utracone korzyści z kateringu itp?

Klub się ratuje jak może przed wykluczeniem z pucharów i nic na to nie poradzimy, sami sobie jesteśmy winni!

odpowiedz
do pablo - 07.11.2016 / 14:46, *..5

tak. klub zapewni zwrot poniesionych kosztów (transport i noclegi) do kwoty 2tys. euro na kibica. do tego 350 euro na kibica tytułem zadośćuczynienia za straty moralne. pewne info.

odpowiedz
pablo - 07.11.2016 / 14:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy klub w jakikolwiek sposób zabezpieczył interesy kibiców, którzy już ponieśli realne koszty (samoloty, noclegi) wyjazdu do Dortmundu?
Liczę na komunikat klubu w tej sprawie.

odpowiedz
Ufff - 07.11.2016 / 14:27, *..222

No to jest szansa, że mecz ze Sportingiem odbędzie się z udziałem publiczności.

odpowiedz
Cult⚽️Legia News - 07.11.2016 / 14:20, *..154

Prawdopodobnie tylko kibice Legii z poza Kraju mogà kupić bilety On line,kupno z Polski ma być blokowane

odpowiedz
zubek - 07.11.2016 / 14:16, *..piaseczno.vectranet.pl

Bardzo rozsądny komunikat klubu.Czytajcie ze zrozumieniem!!!!

odpowiedz
Arek - 07.11.2016 / 14:05, *..free.aero2.net.pl

Przecież miało nie być żadnego postępowania uefy. Jednak jest? o co tu chodzi, bo to wszystko jakieś dziwne jest.

odpowiedz
Rogal - 07.11.2016 / 14:02, *..internetdsl.tpnet.pl

Klub tak zrobił ze swoimi kibicami, a na forach część pisze, że nie chce zwrotów za bilety z Realem. Czy dalej nie chcemy zwrotów?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.11.2016 / 14:01, *..154

Bèdziemy w artystycznej i pokojowej Formie,nieoficjalnie z goràcym płd dopingiem a nie jak przemarsz na wojne,kto mieczem ten ginie✨✌️

odpowiedz
Rogal - 07.11.2016 / 13:59, *..internetdsl.tpnet.pl

ch...j z zorganizowanym wyjazdem, czy Borussia sprzedaje bilety na sektor gości?

odpowiedz
Łotr - 07.11.2016 / 13:56, *..internetdsl.tpnet.pl

Mioduski maczał tu palce z przedstawicielami Borussi i nie jest to nic związanego z sytuacją w Madrycie. Tak coś czuje...

odpowiedz
GT - 07.11.2016 / 13:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To toczy się jakieś postępowanie? Na oficjalnej stronie klubu nic nie ma. A co nam grozi ewentualnie?

odpowiedz
Paula - 07.11.2016 / 13:49, *..1

Po 1. To nie zakaz UEFA a zakaz klubowy, tak zawczasu nałożony przez Leśnego
Po 2. Zakaz dotyczy wyjazdu zorganizowanego, a to znaczy że pewnie Legia nie będzie sprzedawała biletów, co w znacznym stopniu utrudni wyjazd, bo pewnie BVB zrobi sprzedaż w kasach (w porozumieniu z Leśnym) albo ze względów bezpieczeństwa uniemożliwi kupna biletów przez Polaków

odpowiedz
do zdziwionych - 07.11.2016 / 13:41, *..12

A co Wy tacy zdziwieni? Przecież zaraz po meczu w Madrycie, Dmowski od razu powiedział, że Klub nie będzie organizował wyjazdu do Dortmundu. Więc to było wiadome od dwóch tygodni.

odpowiedz
jnq - 07.11.2016 / 13:39, *..static.ip.hexaoperator.pl

a gdzie w takim razie nabyć bilet dla kibiców gosci na necz BVB - Legia ale w formie niezorganizowanej???
Ja sobie sam dojadę nie potrzebuje niczyjej pomocy w przypadku organizacji wyjazdu, potrzebuje jedynie bilet.
Droga redakcjo ???

odpowiedz
do BAAAAARANY - 07.11.2016 / 13:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to ci zacytuję " Komisja Dyscyplinarna UEFA postanowiła do czasu... "

wróć baranie do książek bo trolowanie ci nie wychodzi...

odpowiedz
BAAAAARANY - 07.11.2016 / 13:19, *..dynamic.chello.pl

CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM POTRAFICIE???
TO NIE JEST ZAKAZ UEFY !! TAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁ KLUB !!

odpowiedz
M - 07.11.2016 / 13:19, *..236

Jacy tu wszyscy mądrzy i poinformowani.
Czy wy naprawdę uważacie, że klub wydałby oficjalny komunikat o toczącym się postępowaniu, gdyby takiego nie było?

odpowiedz
4rt - 07.11.2016 / 13:15, *..dynamic.chello.pl

Nie ma zorganizowanego wyjazdu, a nie zakazu wyjadowego.

odpowiedz
Olo - 07.11.2016 / 13:09, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ta Liga Mistrzów w naszym wykonaniu to jakaś porażka totalna...

odpowiedz
CIA - 07.11.2016 / 13:08, *..internetdsl.tpnet.pl

Na meczu z Realem siedzieli kibice gości. Madrytczycy mogą zapełnić 275 siedzeń. Usadzą na nich m.in. członków klubu, którzy zabukowali loty i zaplanowali wycieczkę tuż po losowaniu grup LM.


I tyle w temacie !!! Nawet na zamknięty stadion weszli a nas się nie wpuszcza na otwarty !!!

odpowiedz
nuten - 07.11.2016 / 13:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

hehe Watzke czy jak tam sie zwie zażyczył sobie meczu bez kibiców i Legii i uefa "cos" znalazla. Przeciez wyczyny poza stadionem nie liczą sie podobno ,sami tak gadali. żenada jak zwykle ,kto ma wieksze plecy zawsze wygrywa...

odpowiedz
Leeu - 07.11.2016 / 13:04, *..centertel.pl

To nie żadna kara ze strony UEFA. Legia zwróciła cała pule biletów, które przyszły z Dortmundu.

odpowiedz
uffff - 07.11.2016 / 13:03, *..66

jest szansa, że mecz ze Sportingiem się obejrzy...

odpowiedz
NAUCZCIE SIE CZYTAC - 07.11.2016 / 13:01, *..94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

""Mając powyższe na uwadze informujemy, że na mecz Ligi Mistrzów UEFA przeciwko Borussii w Dortmundzie nie będzie zorganizowanego wyjazdu naszych kibiców" "

Słowo klucz to ZORGANIZOWANEGO. Legia nie chec odpowiadać za ew. zadymy (słusznie), ale nie blokuje wyjazdu osobom, które będą chciałby kupić bilet CHYBA, że zablokuje to UEFA wyrokiem (na co się nie zanosi)

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.11.2016 / 12:51, *..168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@BBB: umiesz czytać? To sprawdź sobie kto nałożył ten zakaz...

odpowiedz
ronny - 07.11.2016 / 12:49, *..dynamic.chello.pl

Jest to decyzja Klubu a nie uefy

odpowiedz
gds - 07.11.2016 / 12:48, *..1

przeciez klub i tak zakazal wyjazdu zorganizowanej grupy kibicow Legii do Dortmundu wiec kara od UEFA dosyc smieszna :)

odpowiedz
dd reporter - 07.11.2016 / 12:42, *..ntlworld.ie

Zaraz po meczu w madrycie byla informacja ze zadnego postepowania nie bedzie, a teraz taki komunikat. Jakas sciema klubu bo boja sie ze znowu cos sie stanie.

odpowiedz
BBB - 07.11.2016 / 12:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To Leśny wyciął numer. Tak kitować ludzi, którzy bulą najdrożej w Polsce za bilety. Nieładnie. Kłamczuszek Leśnodorski.

odpowiedz
ja - 07.11.2016 / 12:39, *..189

Właśnie o to chodzi że to jest wymysł Leśnodorskiego a nie że UEFA prowadzi jakieś postępowanie. Kłamiesz Leśny kłamiesz...a jeżeli nie to pokaż skan pisma z UEFA potwierdzające że toczy się jakieś postępowanie, bo jeżeli jest tak jak wyżej Redakcja napisała, że nie wszystkie komunikaty są umieszczane, to nie wierzę w to że władze danego klubu nie zostały o tm poinformowane na piśmie. Dla mnie jet to zwykły wymysł Leśnego

odpowiedz
eth - 07.11.2016 / 12:37, *..136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A to uefa moze sobie ot tak, ,,zapobiegawczo'' zakazywać? Jak za pół roku znow zostaniemy mistrzami, to dadzą nam zapobiegawczy zakaz na eliminacje Ligi Mistrzów, bosmy klubem niegodnym LM? cos mi tu śmierdzi wałkiem...

odpowiedz
Zlb - 07.11.2016 / 12:32, *..centertel.pl

Niech się walą-JESTEŚMY ZAWSZE TAM...

odpowiedz
Borubar77 - 07.11.2016 / 12:31, *..dynamic.chello.pl

Masakra hotel jest,transport zapłacony i co teraz ;( ci z dortmund się bali i coś od siebie do uefa pisali..

odpowiedz
L - 07.11.2016 / 12:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Spodziewaliśmy się tego ze strony klubu, bo chyba UEFA nigdy nic takiego sama by nie nałożyła. Szkoda naszych rezerwacji hoteli i samolotów ( już zapłaconych ), ale takie jest życie.

odpowiedz
ZSH - 07.11.2016 / 12:23, *..telpol.net.pl

Szkoda że komisja nie zauważa co się działo w ostatniej kolejce LM w większości miast w których się mecze rozgrywały

odpowiedz
Maciej. - 07.11.2016 / 12:22, *..customers.d1-online.com

A jezeli ja mam bilet na mecz i jestem kibicem Legii to co sam bede dopingowal?.

odpowiedz
Kibic - 07.11.2016 / 12:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie na oficjalnej stronie uefy można o tym przeczytać?

odpowiedz
macio_69 - 07.11.2016 / 12:18, *..204

co niektórzy bardzo na taką sytuację zapracowali...

odpowiedz
(L) - 07.11.2016 / 12:15, *..191

Nie tak dawno pisano, że UEFA nie ma nic do tego, co dzieje się poza stadionem, a teraz zupełnie inna opowieść.

odpowiedz
PETER - 07.11.2016 / 12:15, *..volvo.com

pewnie po 11 listopada dostaniemy zakaz na narodowym na reprezenatcje :), mówię oczywiście o wszystkich "marszach w dniu niepodległości", skoro uefa zajmuje sie tym co się dzieje na ulicach, to tak pewnie będzie...

odpowiedz
goralnawygnaniu - 07.11.2016 / 12:13, *..0pools.vodafone-ip.de

po jedynczo można ?:)

odpowiedz
PETER - 07.11.2016 / 12:12, *..volvo.com

jak zwykle, są równi i równiejsi...

odpowiedz
A - 07.11.2016 / 12:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

To ponury żart..... Nałożyli zakaz ot tak zapobiegawczo

odpowiedz
Anedathotmail - 07.11.2016 / 12:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cóż.....

odpowiedz
ZS - 07.11.2016 / 12:10, *..tvtom.pl

piłka nożna dla kibiców!

odpowiedz
Stefciu - 07.11.2016 / 12:09, *..centertel.pl

Ze co K.......!!!!!

odpowiedz
radzisz - 07.11.2016 / 12:09, *..254

Co za bzdura! Żadne postępowanie się nie toczy - można sprawdzić na stronie http://www.uefa.org/disciplinary/. Kłamstwo klubu jest bezczelne! Mamy już loty i hotele pobookowane. Odbiję sobie tę kasę na meczach w tym sezonie i tyle...

Redakcja (LL!): info w kwestii formalnej: nie wszystkie postępowania są publikowane przez UEFA w internecie.

odpowiedz
Aaron - 07.11.2016 / 12:09, *..dynamic.chello.pl

Nie będzie zorganiowanego wyjazdu. My z kolegami się pojawimy pod stadionem BvB. Czy z biletami czy bez. Historyczny wyjazd na LM. Następny może być znowu za 20 lat !!!

odpowiedz
TAki Wyjazd - 07.11.2016 / 12:07, *..240

NIEEEEE. Ja już bilet zabookowałem...

odpowiedz
edek - 07.11.2016 / 12:07, *..142

szkoda :(

odpowiedz