Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramka Sandro Kulenovicia w reprezentacji

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Sandro Kulenović wystąpił w spotkaniu reprezentacji Chorwacji do lat 19 przeciwko Wyspom Owczym w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Ekipa z Kulenoviciem w składzie wygrała 5-0, a zawodnik Legii wpisał się na listę strzelców w 58. minucie podwyższając na 3-0. Piłkarz stołecznego klubu przebywał na murawie przez całą drugą połowę.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
do kuka - 13.11.2016 / 19:05, *..pl

Nie no... Co jak co ale od Prijo to dwa chu w bok...
Prijo wykonuje dobrą robotę. Wręcz jestem zdania ze powinien wiecej grac :)

odpowiedz
Kuka - 12.11.2016 / 16:03, *..static.ip.netia.com.pl

Nie chodzi o zaufanie do Magica. Poprostu myśle że większy pożytek by był z Sandro niż z Prijo. Bo jak widze że Prijo w sytuacji sam na sam jak w meczu z Cracovią podaje prosto w ręce bramkarzowi to lepiej dać szanse na grę młodemu z którego za rok może dwa będziemy mieli sporo radości. Takie moje zdanie.

odpowiedz
hUGON - 11.11.2016 / 21:38, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

nIKO ODEJDZIE W STYCZNIU TO BĘDĄ STAWIAĆ NA WYPOŻYCZONYCH.

odpowiedz
Kkkk - 11.11.2016 / 21:26, *..klaudyny.waw.pl.193.in-addr.arpa

I za kogo ma grać? Za Rado? Gui? Może za Nico?

odpowiedz
do Kuka - 11.11.2016 / 17:55, *..dynamic.chello.pl

skąd wiesz, że byśmy nie żałowali??? nie ufasz Magicowi???

odpowiedz
Kuka - 11.11.2016 / 14:39, *..static.ip.netia.com.pl

Dlaczego on nie gra w pierwszym zespole?? Ja bym mu dał szanse. Napewno byśmy nie żałowali.

odpowiedz