Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 18 listopada 2016 r. godz. 07:22

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zmarł Zenon Czechowski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek, dwa dni przed swoimi 70. urodzinami, zmarł Zenon Czechowski - były kolarz m.in. Legii Warszawa. Na igrzyskach olimpijskich w 1968 roku zajął szóste miejsce w jeździe drużynowej, pięciokrotnie wystartował w szosowych mistrzostwach świata, dwukrotnie został mistrzem Polski w jeździe drużynowej. Kilkakrotnie brał udział w Wyścigu Pokoju.

Indywidualnie reprezentował barwy Lecha Poznań i Legii Warszawa (w latach 1966-1967).Komentarze: (2)

IWAN SKCE, 18.11.2016 12:01:08 - *.centertel.pl

Cześć jego pamięci

Andrew LEGIA , 18.11.2016 12:40:45 - *.196.threembb.co.uk

Pokoj Jego Duszy

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!