Thomas Tuchel - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Tuchel: Celem wygranie grupy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Liga Mistrzów to futbol na najwyższym poziomie. Dla nas celem jest wygranie grupy. Nikt jednak nie spodziewa się, że powtórzymy wynik z pierwszego meczu w Warszawie. Spodziewam się tutaj zupełnie innego zespołu Legii - mówi przed spotkaniem Borussia - Legia trener niemieckiego zespołu Thomas Tuchel.

W weekend Borussia grała ciężkie spotkanie z Bayernem Monachium. - Na pewno dokonamy zmian w składzie, żeby zagrali zawodnicy w pełni sił. Oczekuję, że piłkarze dadzą z siebie 100 procent. Jest to konieczne, żebyśmy wygrali z Legią i zajęli pierwsze miejsce w grupie.

Pod znakiem zapytania stoją występy trzech zawodników. To Marcel Schmelzer, Raphael Guerreiro i Erik Durm. W zespole Borussii nastąpiła zmiana w bramce. Kontuzjowany jest Roman Bürki i zastąpi go Roman Weidenfeller. - Linia obrony musi się do tego dostosować - mówi trener.

fot. Qbas / Legionisci.com
fot. Qbas / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.