Thomas Tuchel - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Tuchel: To surrealistyczny wynik

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Thomas Tuchel (trener Borussii): Jestem bardzo zaskoczony przebiegiem meczu, nie strzelono do tej pory tylu bramek w Lidze Mistrzów. To surrealistyczny wynik. W każdej fazie meczu byliśmy dominującą drużyną, wiedzieliśmy, że wygramy. Byłem tego pewny, ale też byłem pewny, że Legia nie strzeli czterech bramek. W meczu z Realem udowodniła, że potrafi zdobywać gole.
To pokazuje, że nie należy lekceważyć przeciwnika. Od razu po meczu nie da się przeprowadzić szczegółowej analizy, zwłaszcza, że padło tyle bramek.

Myślę, że nasz bramkarz jest zdenerwowany i słusznie. Straciliśmy dziś 4 bramki i tyle dzieli nas od sukcesu. Jest doświadczonym i profesjonalnym zawodnikiem, nie potrzebuje pocieszenia. Na pewno w sobotę będzie w stanie zagrać profesjonalnie i dobrze się zaprezentuje. Liczę, że zagramy na 0 z tyłu.

Marco Reus zagrał na wysokim poziomie pod względem fizycznym. Nie należało oczekiwać, że w pierwszym meczu zrobi to co zrobił, czyli strzeli trzy bramki i do tego w spotkaniu Ligi Mistrzów. To niewiarygodne osiągniecie i podkreśla jego jakość piłkarską.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.