Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 23 listopada 2016 r. godz. 18:50

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Jeździectwo: 8 legionistów na podium w Łącku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Ośmioro zawodników sekcji jeździeckiej Legii uplasowało się na podium w zawodach HZO-B i HZRiT-B, które odbyły się w Łącku. 1. miejsce wywalczyli - Agata Fludra i Anna Małkowska w konkursie średniej rundy, Maria Gonciarek w konkursie klasy L oraz Katarzyna Żuchowicka w konkursie 60 cm. Pozostali legioniści osiągnęli następujące wyniki:

Anna Małkowska - 2. miejsce w konkursie małej rundy
Marta Witos - 2. miejsce w konkursie klasy L
Jakub Żuchowicki - 2. miejsce w konkursie klasy LL
Helena Grabowska - 3. miejsce w konkursie klasy N
Marian Gonciarek - 3. miejsce w konkursie klasy N
Dagmara Rajchel - 3. miejsce w konkursie klasy LL

W eliminacjach do Halowego Pucharu Polski w Besiekierzu Rudnym, Krzysztof Mazur na klaczy Allilah ukończył konkurs Grand Prix z wynikiem 8. punktów.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!