Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Zrealizowaliśmy cel

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Cieszymy się, bo zrealizowaliśmy cel, jaki mieliśmy przed meczem. Wygraliśmy. Chcieliśmy zacząć bardzo agresywnie, iść za ciosem po akcjach ofensywnych w meczu Ligi Mistrzów. To się udało. Po 7 minutach prowadziliśmy już 3-0. Te gole pozwoliły nam kontrolować grę, potem nie narzucaliśmy potem dużego tempa, graliśmy piłką.

Były różne momenty, wiemy, że jest nad czym pracować. Zamykamy już temat tego meczu, jedziemy do Warszawy zregenerować się, bo za chwilę kolejne mecze. Many przed sobą cele i chcemy je realizować.

Była dziś intensywność. Pierwszy gol padł już w 23 sekundzie, potem atakowaliśmy, zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie i poszliśmy za ciosem. To przyspieszenie spowodowało, że prowadziliśmy tak wysoko. Nie da się grać ciągle w jednostajnym tempie, bo to nie prowadzi do niczego. Nie spodziewałem się takiego składu Śląska, nawet przez moment nie myślałem, że tak zagra. Patrzymy jednak na siebie. Założenia na ten mecz były takie same, niezależnie od składu rywala - chcieliśmy grać agresywnie, być skoncentrowani w ataku i dać jakość, grając w piłkę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.