Rywale Legii: Sporting wygrywa w lidze

Fumen, źródło: Legionisci.com/90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Sporting Lizbona wygrał 2-0 z Vitorią Setubal w ligowym spotkaniu. Nasz ostatni rywal w Lidze Mistrzów losy meczu rozstrzygnął w pierwszej połowie. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Wynik szybko otworzył William Carvalho, a Bruno César wypracował bezpieczną przewagę.

Liga Sagres: Sporting Lizbona 2-0 Vitória Setúbal
1-0 6' William Carvalho
2-0 36' Bruno César

Sporting: 1. Rui Patrício - 21. João Pereira, 13. Sebastián Coates, 35. Rúben Semedo, 31. Marvin Zeegelaar - 77. Gelson Martins (85' 3. Lazar Marković), 23. Adrien Silva (76' 22. Elias), 14. William Carvalho, 11. Bruno César (72' 7. Joel Campbell), 10. Bryan Ruiz - 28. Bas Dost