Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Bluza Klubu Bokserskiego Legia
Bluza Klubu Bokserskiego Legia
Piątek, 2 grudnia 2016 r. godz. 06:28

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Gadżety sekcji bokserskiej do nabycia przed meczem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W piątek od godziny 17:00 do 20:00 w Źródełku będzie można wesprzeć sekcje bokserską Legii Warszawa i kupić gadżety. Bluzy w cenie 120 zł, czapki czapka sportowa cena 30 zł i inne.


fot. Klub Bokserski Legia
fot. Klub Bokserski Legia


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (1)

Piter, 02.12.2016 12:43:16 - *.202

Czy "inne" to też może wpinki?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!