Jorge Jesus - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Jorge Jesus: Spotkają się dwie równorzędne drużyny

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Wiemy, że w środę wieczorem będzie w Warszawie niska temperatura, a kibice gospodarzy będą gorąco dopingować swoją drużynę. Mamy jednak doświadczonych piłkarzy. Jeżeli wypełnimy przedmeczowe założenia, to na pewno wszystko pójdzie po naszej myśli - zapowiada przed spotkaniem z "Wojskowymi" Jorge Jesus trener Sportingu Lizbona.

- W meczach z Borussią i Realem mogliśmy odnieść lepsze rezultaty. Teraz koncentrujemy się tylko i wyłącznie na starciu z Legią. To jest pojedynek o to, kto zostanie w europejskich pucharach. Aktualnie to jest dla nas priorytet i nie myślimy o ważnym meczu w lidze, który czeka nas już niebawem - dodaje szkoleniowiec. - Mamy świadomość tego, że niektórzy moi piłkarze przeżywają lepsze i gorsze momenty. Mogę zagwarantować, że z Legią na boisko wyjdą ci, którzy prezentują się obecnie najlepiej - powiedział Portugalczyk.

- Jestem trochę rozczarowany tym, że nie udało nam się wyjść z grupy w Lidze Mistrzów. Być może łatwiej byłoby nam wejść do Ligi Europy, gdyby sprawy nie skomplikował nam Real Madryt. Jeżeli uda nam się zająć trzecie miejsce to świetnie, ale czwarte nie będzie dla nas wielką tragedią. W środę spotkają się ze sobą dwie równorzędne drużyny. - zakończył Jesus.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.