REKLAMA

Losowanie 1/16 finału Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzięki wygranej ze Sportingiem CP Legia Warszawa zajęła 3. miejsce w grupie Ligi Mistrzów i tym samym zapewniła sobie awans do 1/16 finału Ligi Europy. Losowanie tej fazy rozgrywek odbędzie się 12 grudnia o godzinie 13:00 w Nyonie. Mecze zaplanowano na 16 i 23 lutego. Legia nie będzie rozstawiona.
Pewne jest, że wśród zespołów rozstawionych znajdą się: FC Kopenhaga, Olympique Lyon, Tottenham Hotspur FC, Beşiktaş JK, Zenit Sankt Petersburg, AS Roma, AFC Ajax, Szachtar Donieck, FC Schalke 04 i AC Sparta Praga. Pozostałych potencjalnych przeciwników stołecznego zespołu poznamy w czwartek wieczorem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
md - 08.12.2016 / 20:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Rewanz ! AJAX - LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
ice - 08.12.2016 / 19:10, *..play-internet.pl

Ja bym chciał lyon albo rome.

odpowiedz
Bartez - 08.12.2016 / 17:04, *..hypernet.biz.pl

Siet, Celtiku nie będzie.

odpowiedz
Kon(L)rad - 08.12.2016 / 16:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Marzy mi się Ajax Amsterdam albo Zenit Sankt Petersburg pod każdym względem przede wszystkim kibolsko.
LEGIA WARSZAWA PONAD WSZYSTKO.

odpowiedz
Wolfik - 08.12.2016 / 14:09, *..238

Fajnie byłoby trafić na Dundalk, o ile awansują :).

odpowiedz
Arek - 08.12.2016 / 09:08, *..free.aero2.net.pl

No to teraz jedziemy z tą le i w następnym sezonie liga mistrzów znów w Warszawie:)

odpowiedz
Tomek 82 - 08.12.2016 / 08:09, *..play-internet.pl

A wiecie po co pan Bóg stworzył Rudego???
Żeby uważać na niego!Hehe
Brawo Legia.

odpowiedz
neste - 08.12.2016 / 07:28, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja bym chciał Spartę bo blisko i można ich pyknąć albo MU bo czas na rewanż no i zlatanów dwóch

odpowiedz
Potwierdzone Info - 08.12.2016 / 05:02, *..72

Bedzie Besiktas

I rewanz za 96ty

odpowiedz
Dedi - 08.12.2016 / 01:56, *..opera-mini.net

Do Rafał.

Dzięki, nie byłem kibicem L ani żadnej z ekip
ekstraklasy ale Warszawska drużyna zawsze
miała to coś i w końcu to najlepsza drużyna
w Polsce obecnie jak i w całej historii.
Mam nadzieje że w LE zajdzie jak najdalej.!

odpowiedz
123 - 08.12.2016 / 01:53, *..dynamic.chello.pl

@Piotr nie odjeżdżaj :) ale też na to liczę i poproszę o rywala w tak zwanym zasięgu

odpowiedz
Lfan - 08.12.2016 / 01:43, *..dynamic.chello.pl

United trafimy w 1/2 LE i zrobimy rewanz za półfinał PZP w 1991 tym razem robiąc awans do finalu :-)

odpowiedz
Rafał - 08.12.2016 / 01:32, *..dynamic.chello.pl

Dedi - jesteś spoko :D
Chciałbym aby tak było!

odpowiedz
wrt - 08.12.2016 / 01:28, *..warszawa.vectranet.pl

Dobrze będzie jak Malarz zmieni się w Murarza.

odpowiedz
Kuba - 08.12.2016 / 01:21, *..centertel.pl

Tylko siyah-beyaz na Inonu

odpowiedz
Do rudego - 08.12.2016 / 01:13, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

BUHAHA! !!!!

odpowiedz
brn - 08.12.2016 / 01:11, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Sparta była by dobrym losowaniem na rozgrzewkę wyjazdową i futbolową :)

odpowiedz
Dedi - 08.12.2016 / 00:51, *..opera-mini.net

United! Pogba, Zlatan, Martial, Rooney w Warszawie przy -19

odpowiedz
LegioN - 08.12.2016 / 00:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Według mojej opinii historia lubi się powtarzać... Trafimy zapewne Ajax... Lecz tym razem to Legia będzie górą...

odpowiedz
Dyplomata - 08.12.2016 / 00:44, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Dawać United, pojedynek Zlatanów to byłoby coś !

odpowiedz
:) - 08.12.2016 / 00:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Lyon poproszę

odpowiedz
Piotr - 08.12.2016 / 00:16, *..ipv4.supernova.orange.pl

Myślę że Legia pokazała już w grupie że potrafi walczyć z najlepszymi - remis z Realem, porażka co prawda na wyjezdzie z Borussią ale za to również wpakowanie im 4 goli, a teraz wygrana ze Sportingiem.
Na kogo by Legia nie trafiła to grając z takim zaangażowaniem jak w poprzednich meczach jest wielka szansa zajścia bardzo daleko..

odpowiedz
tajemniczy radek - 08.12.2016 / 00:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia - MUTD/ tottenham/ roma

do przejscia+wyrowanie rachunków ajax /steaua

odpowiedz
broendby - 08.12.2016 / 00:05, *..centertel.pl

Kopenhaga, tym razem bez prowokacji;)

odpowiedz
doRudy - 08.12.2016 / 00:03, *..dynamic.chello.pl

Legia nie jest rozstawiona. Czytanie ze zrozumieniem...

odpowiedz
wrzt - 08.12.2016 / 00:03, *..dynamic.chello.pl

Rudy to zawsze coś pier.olnie :)

odpowiedz
Wujo Legiunia - 08.12.2016 / 00:02, *..dynamic.chello.pl

Każdego ogolimy, parówy w góre, wazelinka i golimy frajerów w jędrne poślady!

odpowiedz
tomiacab do Leśnego i "społki" - 08.12.2016 / 00:01, *..18-2.cable.virginm.net

a tylko ku..a spróbujcie rozsprzedać drużynę przed wiosną.

odpowiedz
DO RUDY102204 - 08.12.2016 / 00:00, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

No właśnie czytanie ze zrozumieniem kolego XD
" Legia nie będzie rozstawiona. "

odpowiedz
do Rudy - 07.12.2016 / 23:59, *..226

widac że Ty umiesz czytac haha

odpowiedz
spec. - 07.12.2016 / 23:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie siej glupot Rudy, albo sam czytaj uważniej bo chyba sporo do meczu dziabnąłeś.

odpowiedz
(L)uki do Rudy - 07.12.2016 / 23:57, *..static.ip.netia.com.pl

no właśnie , późna pora, ominąłeś info o braku rozstawienia Legii :)

odpowiedz
Kacper - 07.12.2016 / 23:56, *..dynamic.chello.pl

Zenit Sankt Petersburg hehe obstawiam :D

odpowiedz
Rudy102204 - 07.12.2016 / 23:52, *..centertel.pl

Chlopy cztanie ze zrozumieniem, to sa kluby na ktore NAPEWNO nie trafimy bo sa rozstawione tak jak my ... Ale zrzucam to na barki poznej pory

odpowiedz
legionista11 - 07.12.2016 / 23:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sparta Praga albo Ajax Amsterdam moje typy.

odpowiedz
wi(L)ko(L)ak - 07.12.2016 / 23:44, *..play-internet.pl

Błagam Cię Panie spraw Tottenham !!!! Tottenham !!!Tottenham !!!

odpowiedz
Lukasz - 07.12.2016 / 23:42, *..dynamic.mm.pl

dawać Ajax albo Schalke :)

odpowiedz
Krzeszczu - 07.12.2016 / 23:39, *..cust.bredband2.com

A mnie sie marzy Tottenham Hotspur.

Natomiast jesli trafimy na Man U to Pazdek spoko ustawi sobie Zlatana, a nasza druzyna wysle tego pajaca mourinho do posredniaka :-)

odpowiedz
:D - 07.12.2016 / 23:39, *..dynamic.chello.pl

Coś czuję w kościach wyprawę do Sankt Petersburg ....

odpowiedz
Kamil - 07.12.2016 / 23:37, *..play-internet.pl

dla widowiska - tottenham, manchester
do ogrania -ajax i sparta

Ale jak powiedział Pan Trener Magiera...Dawać te United! :)

odpowiedz
Hoh - 07.12.2016 / 23:36, *..dynamic.chello.pl

Dawać Spartę Praga. Bliski wyjazd:)

odpowiedz
Blitz - 07.12.2016 / 23:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do lutego Magiera ich tak ustawi,że jedynymi poważnymi przeciwnikami bedą Totenham i Roma ;)

odpowiedz
Rkiniu - 07.12.2016 / 23:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Hmm...Ajax i odegrać się za wczesniejszy mecz z Rado w składzie...marzenie... :-)

odpowiedz
tp - 07.12.2016 / 23:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie Ajax albo Roma

odpowiedz