Nemanja Nikolić szykuje się do odejścia z Legii - fot. Mishka / Legionisci.com

Nikolić: Nadszedł czas na zmianę

Woytek, źródło: nemzetisport.hu - Wiadomość archiwalna

Nemanja Nikolić szykuje się do odejścia z Legii Warszawa. W rozmowie z węgierskim "Nemezeti sport" snajper stołecznego klubu przyznał, że po meczu z Realem Madryt rozmawiał z władzami klubu na temat swojej przyszłości. - Będę szczery. Uzgodniliśmy, że jeżeli wpłynie oferta, która zadowoli Legię i mnie, to odejdę. Myślę, że nadszedł czas na zmianę" - powiedział Nikolić.

Reprezentantem Węgier interesuje się Chicago Fire. Tak jak rok temu, należy spodziewać się ofert z Chin. Która z tych opcji bardziej odpowiada Nikoliciowi?

- Z jednej strony wszystko zależy od perspektyw w danym klubie. W Ameryce jest ofensywny futbol, a to dobre dla napastnika. Z drugiej strony muszę rozważyć, co będzie najlepsze dla mojej rodziny. Kwestie materialne też będą miały znaczenie. Jedno jest pewne: rozważę ofertę z każdego miejsca i zastanowię się dobrze zanim podejmę decyzję - mówi "Niko".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.