Liga Europy
REKLAMA

LIVE!: Losowanie 1/16 finału Ligi Europy

Woytek - Wiadomość archiwalna

O godzinie 13 w Nyonie odbędzie się losowanie 1/16 finału Ligi Europy. Legia znalazła się wśród 16 drużyn nierozstawionych i może trafić na trzy zespoły z Turcji, dwie z Francji, dwie z Włoch i po jednej z Danii, Ukrainy, Anglii, Holandii, Niemiec, Czech, Cypru i Belgii. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z losowania.
Transmisja telewizyjna: Canal+ Sport, Eurosport 1 i uefa.com.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
md - 12.12.2016 / 15:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobre losowanie ! LEGIA !!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.12.2016 / 13:18, *..209

Super groupa, super wyjazdy,realne wyjście z grupy✨

odpowiedz
Gimbi - 12.12.2016 / 13:16, *..8

Ajax !!! Superancko :-) :-)

odpowiedz
Rob - 12.12.2016 / 13:10, *..centertel.pl

Ajax i do przodu

odpowiedz
losowanie - 12.12.2016 / 13:09, *..104

Coś dużo tych pojemników z kulkami, znowu sobie podzieli na grupki, żeby zmanipulować wyniki...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.12.2016 / 13:03, *..209

T.H.L i. Inwazja na Tottenham

odpowiedz
SEBO(L) - 12.12.2016 / 12:56, *..centertel.pl

Może Apoel ? Sportowym poziomem nie odbiegają, a w pierwszym meczu,w lutym, znowu pogoda może być naszym dodatkowym atutem...

odpowiedz
felek - 12.12.2016 / 12:56, *..polkomtel.com.pl

Jedziemy z pepikami jak z furą gnoju!

odpowiedz
Sebo(L) - 12.12.2016 / 12:38, *..slupsk.vectranet.pl

W naszym zasięgu są Sparta Praga,Osmanlispor,APOEL Nikozja i RC Genk. Powalczyć ewentualnie też można z Zenitem i AS Saint Etienne. Reszta to już górna pólka,która nie jeden raz już grała w LM.

odpowiedz
ojgen - 12.12.2016 / 12:16, *..dab.02.net

Wszedzie byle nie do kebabow bo daleko i jedene atrakcje to dlugie noze i burki

odpowiedz
ser giej - 12.12.2016 / 12:07, *..dab.02.net

Dawac Zenit !!!!

odpowiedz