Miroslav Radović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Radović: Cieszę się z wyników losowania

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzisiejsze losowanie 1/16 Ligi Europy przyniosło wiele emocji. W lutym piłkarze Legii Warszawa zmierzą się z Ajaxem Amsterdam. Spotkaniu obu ekip towarzyszy sporo podtekstów, słowo "rewanż" jest odmieniane przez wszystkie przypadki, a do tego pojawia się postać Miroslava Radovicia. "Rado" tuż przed potyczką w Amsterdamie zdecydował się na transfer do Chin. Teraz cieszy się z losowania.

- Osobiście cieszę się, że zagramy z Ajaxem Amsterdam. Najwidoczniej tak miało być. Szczególnie po tym wszystkim, co działo się dwa lata temu. Na pewno nie jesteśmy bez szans. Uważam, że jesteśmy w lepszej sytuacji niż w 2015 roku i zrobimy wszystko, abyśmy teraz cieszyli się z awansu - powiedział nam Miroslav Radović.

Na pytanie, którą Legię uważa za mocniejszą - tę z sezonu 2014/2015, czy obecną, odparł: - Wówczas mieliśmy dobry zespół i podobnie jest teraz, ale myślę, że teraz jesteśmy trochę lepsi. Szczególnie nasza siła tkwi w ofensywie i tu upatruję naszej przewagi względem tamtego składu.

Piłkarze Legii Warszawa byli pod stałą obserwacją zagranicznych klubów podczas rozgrywek Ligi Mistrzów. Tym samym musimy liczyć się z zawirowaniami transferowymi. - Na pewno było i będzie zainteresowanie z wielu klubów, bo Liga Mistrzów to rozgrywki, które są pod lupą scoutów. To normalne. Ewentualne transfery poszczególnych zawodników z obecnej Legii będą ich indywidualną sprawą. Myślę, że 1-2 odejścia nie zaburzą szkieletu drużyny. Ważne, żeby w ich miejsce pojawił się godny następca. Wolę jednego porządnego zawodnika, niż siedmiu przeciętnych. Co do mojej osoby, to zostaję w Warszawie - zakończył "Rado".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
oma - 13.12.2016 / 14:20, *..internetdsl.tpnet.pl

Ten caly Nico którym się większość podnieca to przeciętny gracz - strzela bo linia pomocy jest mocna . Zastąpić go będzie bez problemu nie tracąc pomocy.
Fin ewentualnie out bo jest cienki strasznie co było widać na tle piasta.
Obrona obrona i jeszcze raz obrona.
1.Czerwiński wypożyczyć
2.Rzeźnik ławka
3.Broź kamień z serca jak go sprzedadzą

Potrzeba 2 mega dobrych robiacych jakoś na tyłach.

Bramkarz - czas zacząć myśleć.

odpowiedz
ocho(L) - 13.12.2016 / 12:07, *..dynamic.chello.pl

@Sebo(L) - dokładnie tak - 100% racji. Nadymaczy i kolesi od frazesów zawsze podejrzewam o pruderię i zakłamanie, wystarczy spojrzeć na politykę w kraju.
W tym kontekście nie rozumiem też najazdów na Jodłę - część na kurzą pamięć, jeszcze niedawno , jak tyrał ponad siły, był na tych forach bohaterem. Chyba część wpisów to bardzo młodzi ludzie, bo zauważyłem że w tej generacji z zapamiętaniem co było wczoraj to prawdziwy dramat.

odpowiedz
Sebo(L) - 13.12.2016 / 08:49, *..slupsk.vectranet.pl

Ciekawe,który z was (pracujących) nie skorzystałby z bajecznej oferty pracy, za którą otrzymał niewyobrażalną i nieosiągalną dotąd zapłatę? KAŻDY!! Radović właśnie tak zrobił. Piłka nożna to jego wykonywany zawód a Legia to zakład pracy. Dostał ofertę z Chin, o której każdy z nas tylko może śnić. Skorzystał z niej. Można być lojalnym dla własnego pracodawcy aż do bólu ale w kwestii finansowej niestety lojalności już nie ma. Każdy dobrze o tym wie i zdaje sobie z tego sprawę. Piłkarz to nie kibic. Całkowicie rozumiem Radovicia. Wszyscy postąpili by identycznie. WSZYSCY!! Tym bardziej,że Radović nie odchodził do innej drużyny z Polski jak Lech,Wisła czy Lechia. Nie odchodził do konkurencji tak aby wykorzystać swoje umiejętności przeciwko Legii. Jedynym czego nie da się zrozumieć to odsunięcie "Rado" od składu przez Berga przed meczem z Ajaxem,bo nie wiadomo komu Norweg chciał zrobić na złość? Sobie,kibicom czy Radviciowi? Głupota Berga skończyła się jak się skończyła...Przestańcie więc jechać po Radoviciu. Jest z powrotem w Warszawie i daje z siebie wszystko co ma najlepsze do zaoferowania!

odpowiedz
Mario - 13.12.2016 / 07:13, *..130

Chińczycy podobno zaczynają się dopytywać o Rado ;)

odpowiedz
Zajmon - 13.12.2016 / 01:43, *..17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czekam na Kaspra w ataku

odpowiedz
ocho(L) - 13.12.2016 / 00:16, *..dynamic.chello.pl

Żewłak odejdzie. To wytransferowanie go będzie nas trochę kosztowało, ale stać nas! Kasa z Niko to pokryje zresztą.. I jeszcze trochę może zostać na jakiegoś kumatego dyr. sportowego.

odpowiedz
123 - 12.12.2016 / 23:27, *..centertel.pl

Zależy kto odejdzie zimą. Niko, zlatan,pirania ,Ofoe i ?

odpowiedz
krys008 - 12.12.2016 / 21:38, *..serv-net.pl

Rywal marzenie dla Rado. Cieszę się, że ostatecznie zagrasz z Ajaksem. Zasłużyłeś na to! Przynieś nam szczęście, gdyby ten dwumecz odbywał się teraz mielibyśmy duże szanse na awans. Trzymam kciuki i już nie mogę się doczekać.

odpowiedz
kristo - 12.12.2016 / 21:34, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Oczywiście Rado- Ty swoja przygodę z zagranica już przeżyłeś. Teraz czas na prace dla Wielkiej Legii.

odpowiedz
Hugon - 12.12.2016 / 20:55, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Odwalcie się od Rado,on z Ajaksem chciał grać tylko łysy mu nie pozwolił bo się zapienił.I tutaj jest mądrość Magica,mimo tego że Niko odchodzi to będzie uwzględniony w składzie na Łęczną.

odpowiedz
wróżba - 12.12.2016 / 18:29, *..centertel.pl

Myślę że z losowania jeszcze bardziej się cieszy Vako. To mogą być jego mecze, wspomnicie moje slowa;)

odpowiedz
dex - 12.12.2016 / 17:55, *..play-internet.pl

Ja tam mu nie wierzę i tyle.

odpowiedz
do Kosariev - 12.12.2016 / 16:47, *..static.chello.pl

Wypiep***j do Krakowa czy innych Kielc, z których tu przypełzłeś.

odpowiedz
Jurii - 12.12.2016 / 16:05, *..adsl.inetia.pl

Rado czekamy na bramki z ajaxem.

odpowiedz
@rek - 12.12.2016 / 15:41, *..dynamic.chello.pl

Oby tylko Odidja został do lata i będzie git... W środku Moulin, Kopczyński, Nagy i Odidja... W ataku Prijović, Kulenović i Niezgoda... Boki Michalak, Vako, Aleksandrow, Gui, Radovic, Hamaleinen i Kucharczyk... Podczas zimy trzeba tylko KONIECZNIE wzmocnić obronę i lecimy z tym Ajaksem na maksa... Pozdro (L)

odpowiedz
N - 12.12.2016 / 15:37, *..cus.pl

Hautausmaa, 12.12.2016 14:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
"Co do mojej, osoby, to zostaję w Warszawie." Niech ktoś powie Rado, żeby lepiej stawiał przecinki w swoich wypowiedziach.

Kozak! haha

P.S. Do tych powyżej- Tak, Rado to pisał :)))))

odpowiedz
Cch - 12.12.2016 / 15:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak czytal wasze komenty obrażające Rado to az mnie krew zalewa. Chlop zrobil tyle dobrego dla Legii ze to az sie w pale nie miesci a wy go cisniecie. Nawet jak odchodzil to przeciez nie za darmo. Teraz wrocil i to w wielkim stylu. Co do transferów, najwazniejsze to zastapic Niko i zatrzymac za wszelka cene Vadisa

odpowiedz
H - 12.12.2016 / 15:17, *..dynamic.chello.pl

To nasz czas!

odpowiedz
Wo(L)a - 12.12.2016 / 15:17, *..ncbj.gov.pl

Ponoć właśnie wpłynęła oferta do klubu dla Rado z 3-ciej ligi mongolskiej, więc jednak pewnie nie zagra z Ajaxem... Info pewne telefoniczne.

odpowiedz
Podróżnik przyszlości - 12.12.2016 / 15:05, *..dynamic.chello.pl

Pinokio już to kiedyś mówileś. Zobaczymy jak leśny wszystkich lepszych sprzeda i kto będzie grał. Nie ma sensu teraz gdybać czy wygramy czy nie ale mam nadzieję, że tego na zdjęciu nie będzie z nami. Mina ,,powiem tak i śmigne do Chin i znowu mnie pokochają"

odpowiedz
bielan - 12.12.2016 / 14:53, *..2

Mina Rado!....Bezcenna!Będzie srogi rewanż......

odpowiedz
do Hautausmaa - 12.12.2016 / 14:47, *..play-internet.pl

1) Chciałbym zobaczyć jak stawia się przecinki mówiąc.
2) Ilość przecinków w tekście jest poprawna. W Twoim komentarzu niestety nie.

odpowiedz
qemp - 12.12.2016 / 14:31, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie wiem skąd ale kojarzy mi się taki tytuł, który przeczytałem po odejściu Radovicia: "Nigdy nie mówi nigdy.Panie Radović" Lubię go jako zawodnika ale średnio już wierzę w to co mówi.Trochę łagodniej podchodzę do tego co zrobił ale na szczęście na stadion nie przychodzimy, żeby posłuchać co obiecuje.Nie obchodzi mnie czy ma 32 lata, czy 29 lat.Nigdy nie deklaruje się takich rzeczy.On to zrobił i robi to znowu.Teraz łatwiej będzie mu to wypełnić bo raczej nikt już się po niego nie zgłosi ale gdyby się zdarzyło to podejrzewam, że znów by skorzystał.

odpowiedz
Mathis - 12.12.2016 / 14:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Hautausmaa: zartujesz tak? myslisz ze rado to pisal czy mowil do dziennikarza ktory to napisal?

odpowiedz
vo(L)f - 12.12.2016 / 14:24, *..play-internet.pl

Ale on tego nie pisał tylko mówił

odpowiedz
calb - 12.12.2016 / 14:23, *..230

Kosariev wypad na K6

odpowiedz
ZiomaLegionista - 12.12.2016 / 14:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacunek Rado Tylko zwycięstwo Legia Tylko zwycięstwo

odpowiedz
Kosariev - 12.12.2016 / 14:20, *..net-bis.eu

Wielki łeb się cieszy, i co z tego... Będzie kompromitacja, może nie taka jak w Dortmundzie, ale 0-4 na 100%...

odpowiedz
Hautausmaa - 12.12.2016 / 14:17, *..internetdsl.tpnet.pl

"Co do mojej, osoby, to zostaję w Warszawie." Niech ktoś powie Rado, żeby lepiej stawiał przecinki w swoich wypowiedziach.

odpowiedz