fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Terminy meczów z Ajaxem

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

UEFA podała terminy meczów 1/16 finału Ligi Europy, w których Legia Warszawa zmierzy się z holenderskim AFC Ajax. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 lutego o godz. 21:05 w Warszawie, a rewanż 23 lutego o godz. 19:00 w Amsterdamie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Tagi - 13.12.2016 / 21:27, *..dynamic.chello.pl

Wyjazd bomba !
W czwartek Legia z ajaxem w Amsterdamie , a w piątek FC Den Haag gra z twente w Hadze !:)
Przedłuży się na 100% ten wypad :)

odpowiedz
do ja - 13.12.2016 / 12:45, *..static.ip.netia.com.pl

Wiedzą, wiedzą :D

To samo zrobili ze Sportingiem i im dupy odmarzły, bramkarz to 90 minut biegał i się nie rozgrzał.

odpowiedz
do szwagier - 13.12.2016 / 12:44, *..static.ip.netia.com.pl

płacz dalej, skoro byłeś na 5-6 meczach w sezonie to bez problemu mogłeś dostać pakiet na LM i na Ajax tez będziesz miał okazje kupić. Chyba że ściemniasz a coś tu śmierdzi, czujesz ?

odpowiedz
do szwagier - 13.12.2016 / 07:55, *..opera-mini.net

tym razem bedzie dystrybucja biletów inna,klub oleje karneciarzy,kibiców co są na każdym meczu i tych co na prawie każdym,właśnie na rzecz takich z daleka oraz pazi którzy chcą przyjść tylko dlatego bo Ajax gra,a jeszcze za to,że wydajesz więcej niż kibic z żylety to ci czerwony dywan rozwiną i prywatny samolot po ciebie wyślą.

odpowiedz
Rafał - 13.12.2016 / 00:51, *..dynamic.chello.pl

Domin1916 - młody jesteś i widać że dużo jeszcze życia musisz się nauczyć. To że być może masz rację w kwestii merytorycznej, nie uprawnia Cię do obrażania kolegów po szalu. "Stul pysk" to możesz sobie mówić do swojego pieska, albo kolegów w ławce - o ile na to pozwolą. A do brata po szalu obowiązuje szacunek. Jeśli tej nauki nie wyniosłeś z domu, to przyjmij moje słowa z pokorą.
Każdy kibic - zarówno ten co jeździ po Europie za Legią i wydaje 30 złotych za bilet na Żyletę, jak i ten co nie ma jak jeździć a u siebie zostawia w dzień meczowy 2-3 "stówki" jest tak samo ważny. Musisz to zrozumieć! I może kiedyś Ci się to uda. Ale jeszcze chyba kilka lat musisz na to poczekać.

odpowiedz
- 12.12.2016 / 23:55, *..2-1.cable.virginm.net

nie czytam juz tego licytowania, ten kto ma pojechać pojedzie, z resztą pamiętajcie ze po "wydarzeniach" z Madrytu klub wydał oświadczenie ze konczą z dotychczasową formą organizowania wyjazdów. Tak więc pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
Kibol z Zylety do szwagier - 12.12.2016 / 23:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkie mecze wyjazdowe roku, kilkanaście tysięcy km (do samej Lizbony 3200), masa kasy wydanej i jeszcze więcej nie zarobione bo przecież nie pracowałem na wyjazdach, uczestnictwo w różnych akcjach, narażanie się na wiele "nieprzyjemności" i kupa innych spraw, które miesza sie w słowach przyspiewki "za kibicowski trud"... nie mów mi o swoich kilku meczach na L3, panie "mi się należy".

odpowiedz
Russi - 12.12.2016 / 20:11, *..direct-adsl.nl

Sektor gości jest za bramką w rogu w górnych partiach.Widoczność słaba.Wiem,bo byłem w tamtym sezonie na meczu ligowym.

odpowiedz
Russi - 12.12.2016 / 20:08, *..direct-adsl.nl

Sektor gości w Amsterdamie jest w jednym narożniku za bramką.I to górnym.Perspektywa oglądania meczu nie jest dla gości zbyt dobra.Ale cóż.Wiem bo byłem na żywo.

odpowiedz
paulus71 - 12.12.2016 / 20:00, *..dynamic.mm.pl

Bilety lotnicze ok650zl z przesiadką. I to wcale nie tanie linie

odpowiedz
do domin1916 - 12.12.2016 / 19:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Internetowy krzykaczu pragnąłbym ci coś przypomnieć. Na mecz do Madrytu dostaliśmy 3900 biletów. Pojechało 3000 kibiców. Jakby tego było mało to na początku kumaci z SKLW próbowali sprzedawać bilety ale w końcu znalazły się one w kasach. Pierwsza informacja o biletach na wyjazd była taka że żeby kupić trzeba mieć na koncie ileśtam wyjazdów w roku. Jak się później okazało informacja ta była ch.ja warta bo tak jak napisałem wcześniej bilety na koniec były w ogólnej sprzedaży. Wnioski z tego są proste SKLW nie powinno sprzedawać biletów na mecze wyjazdowe w Europie. Powinna być selekcja taka jak na ostatni Puchar Polski. Kto zasłużył ten był. Teraz jeśli klubowi zależy na tym żeby pojechali prawdziwi kibice tak powinni zrobić (wiadomo że ileśtam biletów dla Den Haag i innych zgód) i żaden gimbus co ma 3 mecze na koncie ale ma sporo kumatych kolegów by się nie załapał

odpowiedz
do domin1916 - 12.12.2016 / 19:36, *..2-1.cable.virginm.net

Dominiku zgoda ze hierarchia powinna i musi byc bo tak jest zwyczajnie dobrze, ale to co piszesz dalej jest mało ważne bo każdy jest jaki jest i napewno Legii wstydu nie przynosi. Mnie na wyjazdach mało jest ( prawie ogóle ) ale byłem w Madrycie i zostawiłem tam serce zeby nie powiedzieć bardziej dobitnie - żyga po 90minutowym dopingu gdzie w koło dało sie zobaczyć wymiekajce mordy z petem w papie. Niby nie moja sprawa, ale gdyby nie MY czyli Ty i ja plus armia innych braci to by nie było tej miazgi, więc jak się ma to czy ktoś ma az tyle lub tylko tyle?

odpowiedz
miszak - 12.12.2016 / 18:46, *..hsi09.unitymediagroup.de

Czy wie ktos moze na jakie sektory na stadionie Ajaksu zasiadaja kibice gosci.

odpowiedz
Amsterdam - 12.12.2016 / 18:16, *..centertel.pl

Jaki karnawał? Może ktoś coś więcej napisać?

odpowiedz
Russi - 12.12.2016 / 17:47, *..direct-adsl.nl

Obecnie pracuje w Holandii.Do domu w Polsce mam około 1000km.A mieszkam w Kujawsko-pomorskim.Więc do Warszawy mam 319 km.Więc w taki weekend robię ponad 2,5 tys.km po to aby przyjechać tylko na mecz.To tym bardziej teraz się Cieszę,że Legia zagra w Holandii.

odpowiedz
domin1916 - 12.12.2016 / 17:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do szwagier!
Nie płacz tak bo my kibice z ZYLETY jestesmy na kazdym meczu i wiekszosci wyjazdowych i ma byc hierarchia z biletami i koniec,na ZYLETE przyjezdzaja ludzie po 300km i wiecej i sa zawsze a nie tak jak ty kibicu sukcesu..
Poza tym my na LEGIĘ wydajemy tyle że nawet ci się to nie sni bo nie wiesz ile sezon wyjazdowy kosztuje więc twoje drozsze bilety na wschodnią czy zachodnia sa gowno warte i stul pysk!

odpowiedz
SEBO(L) - 12.12.2016 / 17:22, *..centertel.pl

@ szwagier: na LM bilety były dostępne dla tych,co byli na 4 meczach. Jeśli jesteś ,jak napisałeś,5-6 razy w sezonie ,to sam siebie automatycznie zakwalifikowałeś do tych lepszych (?) . Więc czemu panikujesz? A kryteria były dobre .

odpowiedz
Oudelande - 12.12.2016 / 17:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

A w tych dniach w Amsterdamie odbywa się duży karnawał

odpowiedz
eth - 12.12.2016 / 17:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@ja, to chyba dobrze, nie? Połowa Ajaxu to murzyni z Surinamu i innych Tunezji, to ich mróz wychłodzi. A my... my się ciepło ubierzemy i będzie petarda jak ze Sportingiem :)

odpowiedz
rumburak - 12.12.2016 / 16:49, *..static.chello.pl

no i już się zaczynają płacze Januszy

odpowiedz
eee - 12.12.2016 / 16:46, *..dynamic.chello.pl

Będzie lipa bo wszyscy optymistycznie nastawieni. Z Legią jest tak że graja dobrze jak nikt w nich nie wierzy, jak jesteśmy optymistycznie nastawieni to jest słabo...

odpowiedz
cez - 12.12.2016 / 16:17, *..234-255-62.static.virginmediabusiness.co.uk

do Hautausmaa
poczytaj Homera, synku.

odpowiedz
ja - 12.12.2016 / 16:08, *..dynamic.chello.pl

16 lutego (środek zimy) o 21.05.
Czyli koniec meczu około godziny 23.

Ciekawe czy uefa wie jaki mróz jest u nas w środku nocy zimą?

odpowiedz
szwagier - 12.12.2016 / 15:57, *..pl

Mam nadzieję, że nikomu z właścicieli nie przyjdzie do głowy, żeby znów dzielić kibiców na równych i równiejszych przy zakupie biletów. Bo następny mecz pucharowy znów będzie bez kibiców. A tak na marginesie to ja przyjeżdżając na mecz z rodziną i przyjaciółmi (mamy 160 km) 5-6 razy w sezonie i kupując bilet kilka razy droższy niż kibic na żylecie to chyba nie jesteśmy gorszymi kibicami !!! Legio pomyśl o tym !!!

odpowiedz
L - 12.12.2016 / 15:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby tylko stadionu w Amsterdamie w trybie przyspieszonym nie zamknięto

odpowiedz
Waldek - 12.12.2016 / 15:24, *..play-internet.pl

Kto bedzie dystrbuowal bilety na wyjazd? SKLW?

odpowiedz
Hautausmaa - 12.12.2016 / 15:22, *..internetdsl.tpnet.pl

Legio! Zgodnie z nazwą, wytrzyjcie nimi podłogę! :)

odpowiedz
td - 12.12.2016 / 15:13, *..centertel.pl

Jeaaa ! Będzie rewanż, a tamten mecz był do wygrania ! Oby nie stracili formy i zapału przez zimę a będzie dobrze !

odpowiedz