Piłkarze Ajaxu podczas meczu na Łazienkowskiej - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bosz i Klaassen o wylosowaniu Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Trudno jest porównać obecną Legię do tej, która rywalizowała z Ajaxem dwa lata temu. Owszem, można było oczekiwać rywala bardziej medialnego, jak Borussia Monchengladbach czy Manchester United, ale sportowo byłoby nam wtedy dużo ciężej - mówi Peter Bosz, trener Ajaxu Amsterdam. - W meczu z Legią będę miał szansę ponownie spotkać Walerego Kazaiszwilego, którego prowadziłem w Vitesse. To bardzo dobry zawodnik - dodał.

- Losowanie oceniam dobrze, chociaż za bardzo nie znam drużyny Legii. Oglądałem jedynie fragmenty ich meczów w Lidze Mistrzów. Trudno na razie cokolwiek więcej powiedzieć. Nie jestem nawet w stanie wskazać mocnych i słabych stron naszego przeciwnika. Myślę, że mamy dużą szansę na awans. Legia ostatnio pokonała jednak Sporting Lizbona, więc muszą być wartościową drużyną. Dla mnie to dobrze, że gramy rewanż u siebie. To będzie decydujący mecz i cieszę się, iż rozegramy go przed własną publicznością - powiedział Davy Klaassen, pomocnik, który wystąpił w obydwu spotkaniach przeciwko Legii w 2015 roku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.