Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Stadion Ajaxu Amsterdam - fot. Mishka / Legionisci.com
Stadion Ajaxu Amsterdam - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 12 grudnia 2016 r. godz. 23:11

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Informacja dla jadących do Amsterdamu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Wszystkich, którzy planują wybrać się na mecz w Amsterdamie, a z uwagi na swoją historię wyjazdową mają zagwarantowany bilet na mecz, informujemy, że zbiórka przed meczem odbędzie się w Hadze i stamtąd zorganizowany zostanie przejazd na mecz.

Jest to dobra okazja, abyśmy wszyscy w konkretnej liczbie odwiedzili naszych przyjaciół w celu umacniania zgody. Szczegółowe informacje organizacyjne przekażemy w późniejszym terminie.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

Rewanżowy mecz Legii z Ajaxem odbędzie się w czwartek 23 lutego o godzinie 19:00 na Amsterdam Arena. Dzień później o godzinie 20 ligowe spotkanie na własnym stadionie rozegra FC Den Haag. Rywalem będzie Twente.


Zarezerwuj najtańszy hotel w Hadze

Zarezerwuj najtańszy hotel w Amsterdamie

Kup najtańszy lot do Amsterdamu
Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!