fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Najpopularniejsze video roku 2016

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Prawie 3 miliony wyświetleń w 2016 roku zanotowały filmy, które zamieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych filmów roku. Zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału na YT. Zapraszamy do oglądania!

#1

W poprzednich latach poniższe video zanotowało w sumie prawie milion wyświetleń. Bardzo chętnie wracaliście do niego przez cały ostatni rok. Polecamy raz jeszcze: moment minuty ciszy w hołdzie Powstańcom Warszawskim, podczas którego na Żylecie rozbłysły race tworzące znak Polski Walczącej, a następnie cały stadion odśpiewał wszystkie zwrotki hymnu narodowego.
231 tys. wyświetleń#2

Na drugim miejscu znalazł się materiał z... lutego 2013 roku. Wówczas podczas meczu II ligi koszykówki nastąpił długo wyczekiwany powrót "Starucha". Ciągle chętnie wracacie do tego filmu.
148 tys. wyświetleń#3

Patriotyczna oprawa zaprezentowana na Żylecie w Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w 2015 roku.
97 tys. wyświetleń


#4

Miejsce 4. to oprawa zaprezentowana podczas finału Pucharu Polski w maju - odwracana kartoniada Ludzie starej daty - Ultras CWKS.
88 tys. wyświetleń#5

"Od kołyski aż po grób" - nauka pieśni.
59 tys. wyświetleń#6

I jeszcze raz kibice Legii w Madrycie (przemarsz i mecz).
53 tys. wyświetleń#7

Fantastyczne wykonanie Ceee Wuuu Kaaa... eeeeS na meczu z Realem w Madrycie.
51 tys. wyświetleń#8

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa!
51 tys. wyświetleń#9

Najdłuższe Ceeeeeeee..... na świecie, zaprezentowane w marcu na meczu z Zawiszą. Tym razem aż 22 sekundy!
48 tys. wyświetleń#10

Oprawa Życie i śmierć dla Legii Warszawa na kwietniowym meczu z Lechią Gdańsk.
48 tys. wyświetleń
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.