Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 21 grudnia 2016 r. godz. 07:37

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Podnoszenie ciężarów: Wyniki Warszawskiego Turnieju Świątecznego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj sekcja podnoszenia ciężarów Legii Warszawa zorganizowała "Warszawski Turniej Świąteczny", który odbył się przy ulicy Waldorffa 17. Pierwsze miejsce w swoich kategoriach wagowych i wiekowych wywalczyli Emilia Szlasa (46,7kg) z wynikiem 93 kg (40+53) w dwubuoju oraz Rafał Struś (68,3kg) z wynikiem 245 kg (105+140).

Drugie miejsca zajęli Joanna Jędrzejewska (68kg) - 88 kilogramów w dwuboju (40+48) oraz Bartłomiej Mierzejewski (80,8kg) - z wynikiem 223 kg (100+123).


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!