Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 21 grudnia 2016 r. godz. 07:33

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Szermierka: Wyniki legionistów w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend odbył się szermiercze zawody "Warsaw Cup" w ramach drugiej rundy Pucharu Polski seniorów. Najwyżej sklasyfikowanym legionistą wśród szpadzistów był Rafał Szwalbe, który zajął 12. miejsce. Pozostali legioniści kończyli zawody na następujących lokatach: Seweryn Brzozowski (23), Tomasz Szczepanowski (35), Leszek Heronimek (52), Piotr Gidziński (64) i Janusz Sowiński (79).
Jedyna startująca w zawodach legionistka, Dominika Kucharczyk zajęła 59. miejsce.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!