fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia! Poniżej możecie składać życzenia swoim najbliższym, znajomym czy innym kibicom. Zachęcamy również do wysyłania świąteczno-noworocznych legijnych e-kartek.


REKLAMA
REKLAMA

Życzenia: (17)

+dodaj życzenia
Kibic (L) - 25.12.2016 / 17:18, *..static.ip.netia.com.pl

Wesołych Radosnych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzę całej Sekcji Koszykówki oraz pozostałym Sekcjom, jak również sympatykom i przeciwnikom naszej L-ki.

odpowiedz
Wolfik - 25.12.2016 / 13:31, *..dynamic.mm.pl

Dla wszystkich kibiców Naszej Legii życzenia Zdrowych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt życzy Wolfik z Silesji :).

odpowiedz
Dziapa Dolny Śląsk - 24.12.2016 / 23:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego oraz dużo zdrowia wszystkim fanatykom ukochanej Legii życzy Dziapa z Dolnego Śląska

odpowiedz
Węgie(L) - 24.12.2016 / 21:57, *..static.ip.netia.com.pl

Kibolskich Świąt dla całej Legijnej rodziny!
A redakcji jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki, za trud, za poświęcony czas w tworzeniu najlepszego serwisu o Legii.
Dzięki wam, wiem od czego rozpoczynać każdy nastepny dzień!
Pozdro (L)

odpowiedz
Tczew - 24.12.2016 / 21:40, *..docsis.tczew.net.pl

Wszystkiego najlepszego dla nas Legionistów. Szcxzególnie tych rozsianych po całym świecie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 24.12.2016 / 18:29, *..150

Merry Christmas for everyone ✨✌️⚽️

odpowiedz
Mac25 - 24.12.2016 / 17:07, *..centertel.pl

Dla całej Legijnej Braci duzo zdrowia z okazji tych wyjątkowych Swiat Bożego Narodzenia. Oby ten rok był preludium do nowego 2017 roku. Podziękowania dla zawodników sztabu trenerskirgo, Jacka Magiery, Lucjana Brychczego, Janka Malarza. Kibicom Dziękuję za oprawy bo byly bardzo przasne.

odpowiedz
L L L - 24.12.2016 / 17:02, *..centertel.pl

Wesołych Świąt.

odpowiedz
łysy - 24.12.2016 / 12:50, *..adsl.inetia.pl

Wszystkim kibicom co " L " mają w sercu , życzę wszystkiego najlepszego , i spokoju na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2017, i by tą radość dawała nam także LEGIA " L "

odpowiedz
Andrew LEGIA - 24.12.2016 / 12:31, *..216.threembb.co.uk

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia dla wszystkich Legionistow Zyczy Andrew z London. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Wie(L)kopolscy Fanatycy - 24.12.2016 / 12:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dla całej legijnej społeczności!

odpowiedz
lucho_83 - 24.12.2016 / 12:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wesołych Świąt dla Wszystkich (L)egijnych Braci!!!! Zdrówka, Szczęścia i Wszystkiego dobrego w Nowym Roku na kibicowskim sz(L)aku!!

odpowiedz
Jarosław z Częstochowy - 24.12.2016 / 11:10, *..dynamic.mm.pl

Wesołych Świąt oraz świętowania w 2017 roku kolejnego Mistrzostwa Polski dla Kibicek, Kibiców, Piłkarzy, Trenerów, Zarządu a także wszystkich Pracowników Klubu LEGII WARSZAWA życzy kibic z 44-letnim stażem

odpowiedz
Krzeszczu - 24.12.2016 / 10:14, *..cust.bredband2.com

Jeszcze raz.....
Wszystkim w Redakcji, wszystkim tutaj na forum, wszystkim kibicom, zawodnikom, i w ogoloe wszystkim zwiazanym z Naszym ukochanym klubem Legia, i wszystkim majacych "L"-ke w sercu,
zycze Wesolych Swiat Bozego Narodzenia.

Albo, jak powiada w swojej piosence Sean Banan: "Gott Nytt Jul!"

Pzdr
Krzeszczu

odpowiedz
matus007 - 24.12.2016 / 10:05, *..play-internet.pl

Wesołych świąt i pucharu !!!

odpowiedz
MA(L)Y - 24.12.2016 / 09:57, *..dynamic.chello.pl

:)
Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieb

odpowiedz
DawidL - 24.12.2016 / 09:10, *..dynamic.mm.pl

Wesołych świat dla wszystkich legionistów i legionistek na całym świecie ! Oby wszystkie lata były dla nas tak emocjonujące i ciekawe jak ten rok (L)

odpowiedz