Amsterdam Arena - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ajax sprzedał 30 000 biletów na mecz z Legią

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ramach 1/16 finału Ligi Europy Legia Warszawa zagra 23 lutego wyjazdowy mecz z Ajaxem Amsterdam. Dyrektor generalny holenderskiego klubu Edwin van der Sar poinformował, że sprzedano na to spotkanie już 30 000 biletów. Ponadto, nabywców znalazło już 1 000 karnetów na rundę wiosenną. Stadion Amsterdam ArenA mieści ok. 53 000 osób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
(L) Legia (L) - 18.01.2017 / 13:14, *..dynamic.chello.pl

Hej wszystkim to znaczy ze co ile jest jeszcze biletow w sprzedazy??????

odpowiedz
luki29 - 10.01.2017 / 17:40, *..pools.vodafone-ip.de

Siemka, ja bym byl zainteresowany biletami na sektor Ajaxu. lcieglewicz@wp.pl

odpowiedz
star - 05.01.2017 / 22:32, *..play-internet.pl

Mozliwosc kupna biletów na sektor Ajaxu, wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu priw.

odpowiedz
Wron - 05.01.2017 / 12:11, *..241.threembb.co.uk

Mamy bilety na sektor 429. Nie wiem czy to dobra sektorowka. Da rade sie przeniesc w pobloze sektora gosci w jakis sposob?

odpowiedz
PrzemoCwks6 - 02.01.2017 / 14:33, *..dynamic.dsl.as9105.com

W jakich cenach bilety? I który sektor najbliższy Lefionistow i najbezpieczniejszy?? :p

odpowiedz
Hor(L)ey - 02.01.2017 / 00:58, *..range86-175.btcentralplus.com

419 kupowalem dwa dni temu na viagogo

odpowiedz
Hor(L)ey - 02.01.2017 / 00:12, *..range86-175.btcentralplus.com

Witam!!! Czy ma ktos moze dostep do biletow na Den Haag na 24tego lutego? Chcialem zostac dzien dluzej i zobaczyc naszych Zgodowiczow :)

odpowiedz
Cassio - 31.12.2016 / 16:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

118 tuz pod 417 właśnie kupiłem

odpowiedz
Olimpia - 27.12.2016 / 19:43, *..bb.sky.com

417 Goscie; 416 Bufor. Ktos probowal ogarnac bilety ze strony Ajaxu ?

odpowiedz
p - 27.12.2016 / 09:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Który sektor gości jest na Arena Amsterdam, bo nie mogę znaleźć nawet na ich stronie? Ktoś wie?

odpowiedz
To ja - 26.12.2016 / 22:30, *..adsl.inetia.pl

Jak można mówić i pisać "kupywać"? Kto wad tego nauczył?

odpowiedz
Haga - 26.12.2016 / 00:00, *..centertel.pl

Krzysiek.1916@wp.pl

odpowiedz
miszak - 25.12.2016 / 21:27, *..hsi09.unitymediagroup.de

Haga nie bedziemy tu zasmiecac ,jak chcesz to daj namiar lub maila to pogadamy

odpowiedz
Haga - 25.12.2016 / 20:51, *..centertel.pl

Myslisz ze z sektora 420 w razie co uda sie jakos przebic do swoich albo na tym bilecie wbic na nasz sektor? My w 4ke kupilismy bilety na wszelki wypadek, takie zabezpieczenie, w razie gdybysmy nie dostali biletow w Wawie. Wiadomo sektor nie wielki, zainteresowanie ogromme, grupy, zgody itp.

odpowiedz
miszak - 25.12.2016 / 19:29, *..hsi09.unitymediagroup.de

do Haga ja kupilem na 420

odpowiedz
Haga - 25.12.2016 / 18:48, *..centertel.pl

Ktos kupowal moze na sektor 420?

odpowiedz
miszak - 25.12.2016 / 18:23, *..hsi09.unitymediagroup.de

przepraszam mialem na mysli sektor 420 ,czyli najblizszy do sektora gosci

odpowiedz
miszak - 25.12.2016 / 17:53, *..hsi09.unitymediagroup.de

na vivago sa jeszcze bilety na sektor 220 czyli najblizszy do sektora gosci,wlasnie tam akurat zakupilem.Wczoraj wszedlem na strone Ajaxu i rzeczywiscie wszystkie karty najblizsze sektora gosci sa juz wykupione.

odpowiedz
maciora - 25.12.2016 / 17:43, *..police.vectranet.pl

Wie ktoś może jaki ma numer sektor gości na Amsterdam Arena?

odpowiedz
Haga - 25.12.2016 / 15:43, *..centertel.pl

Bilety można kupować także na vivago. Dostaniemy 2500 biletów, cos kolo tego i jak wiadomo chętnych 2 razy tyle. Kupujcie na sektory ajaxu. Drogo ale chyba warto 1/16 LE.

odpowiedz
AAA - 25.12.2016 / 14:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Drewno Kucharczyk znow bedzie strzelal myślac że to rugby.

odpowiedz
Do lagor - 25.12.2016 / 13:42, *..centertel.pl

A co Cie to ???

odpowiedz
denzel washington - 25.12.2016 / 13:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tryt chyba puszczą w otwartej , to nie LM ,ale kto wie

odpowiedz
Tryt - 25.12.2016 / 12:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś orientuje się czy sprzedaż biletów na mecz Legia - Ajax będzie odbywała się tak samo jak na mecze Ligi Mistrzów?

odpowiedz
lagor - 25.12.2016 / 11:53, *..centertel.pl

a u nas kiedy sprzedaż?

odpowiedz
Czarek32 - 25.12.2016 / 11:50, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Ile biletów jest przeznaczonych dla kibiców LW ? Ciężko będzie ich przejść tym bardziej że ciągle jakieś info o osłabieniu drużyny a nie wzmocnieniu ( Niko , Bereś , Pazdan , kontuzja Prijo). Musi być zaliczka dwóch bramek przy Ł3 aby pozytywnie myśleć o rewanżu u nich i awansie.

odpowiedz
Guny - 25.12.2016 / 11:30, *..centertel.pl

Przyszliście ch.my, dlatego że my tu gramy;)

odpowiedz
Legia - 25.12.2016 / 10:58, *..play-internet.pl

Bujcie sie chamy bo my tu przyjeżdżamy

odpowiedz
młodszy_brat - 25.12.2016 / 10:39, *..dynamic.chello.pl

Dziwne, jak wchodzi się na stronę Ajaxu, to nie ma tam możliwości kupna biletów na mecz z Legią. Są bilety na mecze z Den Haag, Feyenoordem itd, ale Ligi Europy nie ma. To w jaki sposób oni sprzedali 30 000 biletów, bo chyba nie w kasach?

odpowiedz
tym - 25.12.2016 / 10:35, *..1.maxnet.net.pl

Od kiedy bedzie mozna kupywac na nasz stadion bilet

odpowiedz