Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 27 grudnia 2016 r. godz. 14:55

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Łyżwiarstwo szybkie: Nogal pojedzie na mistrzostwa Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii Artur Nogal weźmie udział w zaplanowanych na weekend 10-11 stycznia Mistrzostwa Europy w Heerenveen. Legionista do końca roku trenuje w Polsce, a do Holandii poleci drugiego stycznia. Drugi z legionistów, Artur Waś do końca grudnia trenuje w Inzell, ale w Mistrzostwach Europy startować nie będzie.Komentarze: (1)

anty jarek nogal, 27.12.2016 18:30:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

Artur-tak!
Jarek - nie!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!