fot. Klaudia Adamczyk / Biuro Prasowe Legii Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Nagy: Niczego się nie obawiam

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Jestem gotowy na nowe wyzwania. Przeprowadzka do Polski to dla mnie duża zmiana, ponieważ rozpoczynam nowy rozdział w moim życiu. Ale na pewno niczego się nie obawiam. Wręcz przeciwnie, nie mogę doczekać się, aby spróbować swoich sił za granica. Wiem, jednak że nic nie przyjdzie mi tutaj z łatwością - powiedział węgierskim mediom Dominik Nagy.

Pomocnik chce szybko nauczyć się języka polskiego. - Nie mam kłopotów z nawiązywaniem nowych kontaktów. Muszę jednak nieco poprawić moje umiejętności językowe. Mówię po angielsku i po niemiecku, ale z całą pewnością będą musiał nauczyć się polskiego. Wówczas moja aklimatyzacja przebiegnie o wiele szybciej - stwierdził nowy legionista. - Wiem, że gra w Polsce jest o wiele szybsza niż na Węgrzech. Sędziowie pozwalają tutaj na o wiele więcej. Przed transferem rozmawiałem dużo z Nemanją Nikoliciem i Tamasem Kadarem. Obydwaj powiedzieli, że przenosząc się tutaj podjąłem dobrą decyzję - dodał Nagy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.