REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy zapraszają na kosza i zapowiadają oprawę

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcyjni Fanatycy niedawno zapowiedzieli akcję "Ultra Dzielnica", która będzie realizowana od 1 lutego. Wcześniej, bo już w najbliższą sobotę, przy okazji meczu koszykarzy Legii z Astorią Bydgoszcz, premierową oprawę przygotują sami organizatorzy akcji. "Jej prezentacja zależy od liczby osób w młynie" - zapowiada grupa Sekcyjnych Fanatyków. Początek sobotniego meczu o 17:00, bilety w cenie 10 i 15 złotych można kupować na ebilet.pl oraz w dniu meczu od 15:30 przy wejściu do hali."Bracia! W najbliższą sobotę rozpoczynamy nowy rok kibicowski! Nasza grupa przygotowuje na ten mecz oprawę, jednocześnie będzie to debiutancka prezentacja przygotowana przez nas. Liczymy na Waszą obecność i pomoc w jej zaprezentowaniu. Bierzcie znajomych, przy wejściu dopisujcie się do Rywalizacji Dzielnic/FC, niech trybuny zapełnią się fanatykami i razem zacznijmy rok 2017 z wysokiego "Ceeee"!
Przypominamy także, że do końca stycznia czekamy na Wasze zgłoszenia do ULTRA DZIELNICY. Akcja już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem, a wszystkich tych którzy jeszcze zwlekają zachęcamy do kontaktu, im szybciej tym lepiej. Do zobaczenia w sobotę!" - informują fani organizujący doping na meczach legijnych sekcji.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.