Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 11 stycznia 2017 r. godz. 13:46

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Ciężki poranek w Benidormie

Qbas, źródło: Legionisci.com

Legioniści odbyli przedpołudniowe zajęcia podzieleni na dwie grupy. Pierwsza o godzinie 10 rozpoczęła zajęcia siłowe na małym boisku. Po nich pojawiła się grupa druga. Zawodnicy pracowali głównie nad wzmocnieniem mięśni nóg, ale i pleców.
Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

Benidorm przywitało naszych piłkarzy pięknym słońcem, lecz wiatr nie pozwolił na pracę w pełni komfortowych warunkach. Wiało mocno i nieprzyjemnie. Legioniści trenowali w dresach i tylko Jakub Rzeźniczak, chyba wygrzany słońcem Florydy, wystąpił w krótkim rękawku. Trening rozpoczął się od krótkiej przebieżki, a potem oglądaliśmy już ciężką pracę "Wojskowych".

fot. Woytek / Legionisci.com

Dominowały gumy, ciężary, podskoki i pachołki. Piłkarze polecenia wykonywali ze skupieniem i w ciszy. Czasem tylko dało się usłyszeć "k... mać" jednego z liderów zespołu, który wyrażał niezadowolenie ze swoich postępów.

Po 45 minutach od I grupy odłączyli się bramkarze i wraz z trenerem Dowhaniem rozpoczęli własny trening, który potrwał 20 minut. W tym czasie na bocznym boisku zaczęli pojawiać się zawodnicy z grupy drugiej. Pierwsi stawili się Michałowie - Kopczyński i Aleksandrow. Grupa I zakończyła zajęcia seriami sprintów.

fot. Woytek / Legionisci.com

Bardzo podobnie wyglądały zajęcia, które zaczęły się parę minut po 11. Niezmienny był też jeden obrazek - trener Jacka Magiera niczym Gandalf przechadzał się między zawodnikami, podpierając się kijkiem treningowym.

Drugie dzisiejsze zajęcia zostały zaplanowane na godzinę 16.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
Cezary Miszta, młody bramkarz Legii - fot. Woytek / Legionisci.comKomentarze: (5)

BRR, 11.01.2017 14:24:27 - *.66

Walczyć trenować...!!!!

Erty, 11.01.2017 14:39:25 - *.182

Magiera Gandalf Vuko Sauron!

Kristof, 11.01.2017 15:09:05 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Dobrze,ze Rzezniczak zostaje.Ostatnio bili sie o niego PSG,Juventus,Bayern Monachium i Borussia Dortmund.

Hugon, 11.01.2017 17:04:18 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kristof,zapomniałeś dodać że o Kucharczyka też się bije pół Europy

wlk, 12.01.2017 00:23:30 - *.centertel.pl

Nie oceniacie Rzeznika przez pryzmat hasiego

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!