Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Bolesław Dubicki - legenda zapaśniczej Legii Warszawa
Bolesław Dubicki - legenda zapaśniczej Legii Warszawa
Sobota, 14 stycznia 2017 r. godz. 10:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Tablica i skwer Bolesława Dubickiego na Targówku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

4 marca przy zbiegu ulic Samarytanka i Korzona na warszawskim Targówku zostanie odsłonięta tablica poświęcona legendzie zapaśniczej Legii, Bolesławowi Dubickiemu. Znajdujący się w tym miejscu skwer ma zostać nazwany imieniem ś.p. legionisty - w najbliższych dniach Rada Warszawy ma głosować w tej właśnie sprawie.

Dubicki był 8-krotnym mistrzem Polski z Legią, na Igrzyskach Olimpijskich w Rzymie zajął 5. miejsce, cztery lata później w Tokio czwarte. Na Mistrzostwach Świata w latach 1965 i 1966 zajmował 4. miejsce. Po zakończeniu kariery zawodniczej, przez 30 lat kierował sekcją zapasów Legii.Komentarze: (2)

Kacper, 14.01.2017 14:34:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo dla Targówka bracia tak trzymać

bratanica, 30.11.2017 00:52:27 - *.class145.petrotel.pl

mój stryj jestem z niego dumna

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!