Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Bartnik ze strzeleckiej Legii
Tomasz Bartnik ze strzeleckiej Legii
Wtorek, 17 stycznia 2017 r. godz. 07:33

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Dwa medale Bartnika w Pilznie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czeskim Pilznie zakończyły się zawody w strzelectwie sportowym, w których wzięło udział 40. Polaków. Najlepiej z legionistów zaprezentował się Tomasz Bartnik, który w piątek zdobył złoty medal w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów, a dzień później w tej samej konkurencji wywalczył srebro. Marta Barszczak w pistolecie pneumatycznym zajęła 5. miejsce.

Tym razem daleko od czołówki (18 i 21. miejsce) uplasował się Rafał Błaszkiewicz w karabinie pneumatycznym.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!