fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nabór do sekcji rugby Legii Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja rugby Legii Warszawa zaprasza wszystkich, którzy chcą dołączyć do drużyny na treningi. Nabór rozpocznie się w 27 stycznia i potrwa do odwołania. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek o godzinie 20:30 na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej 3.
Wejście bramą nr 4, szatnie przy garażach od strony kanałku, ostatnie drzwi)

Sekcja oferuje:
- Treningi pod okiem doświadczonych trenerów rugby
- Wszechstronny rozwój fizyczny
- Naukę rugby od podstaw

Zajęcia odbywają się minimum 2 razy w tygodniu. Potrzebne są tylko korki, strój sportowy i chęć do treningu. Z czasem potrzebny może Ci być ochraniacz na zęby i... tyle! Pierwszy trening jest darmowy, przystąpienie do sekcji kosztuje w tej chwili tylko 10 PLN miesięcznie. Więcej info uzyskacie na treningu.

Możecie także zapisać się na stronie www.nabordolegiirugby.com i otrzymać informacje bezpośrednio na swojego maila.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Obserwator - 29.01.2017 / 12:08, *..dynamic.chello.pl

niestety jak jest w Legii Rugby każdy widzi, nie macie ekipy żeby się zebrać na I ligę i ponownie ruszacie w II, gdzie te kilkadziesiąt osób o których piszesz?
atmosfera jest dobra hmmmmm ja wiem że nie mówi się głośno co się u Was dzieje ale wytłumacz mi proszę jak to jest że gość który miał całkowity zakaz trenowania i grania z Wami szykuje się do gry w sezonie 2017?

odpowiedz
Ojciec - 25.01.2017 / 12:07, *..t-mobile.pl

@Gonga, jestem w tej drużynie od samego początku i nigdy nie czułem się szykanowany. Atmosfera jest bardzo dobra, spory są i owszem jak wszędzie i to chyba nie dziwne przy kilkudziesięciu ludziach o różnych charakterach, ważne że czujemy się drużyną i potrafimy się dogadać. Jeżeli idziesz grać w rugby i oczekujesz, ze ktos będzie Cię głaskał po pleckach i prowadził za rączkę, to faktycznie nie ten klub i raczej nie ta dyscyplina. Szkoda, ze nie przedstawiłeś się, bo moglibyśmy pogadać prywatnie i omówić Twój punkt widzenia.

odpowiedz
1916 - 23.01.2017 / 21:16, *..dynamic.chello.pl

Do boju! Trzeba było w domenę jeszcze datę wstawić, żeby było bardziej user friendly ;) (L)

odpowiedz
domiś - 23.01.2017 / 16:58, *..7

*kto się smuci ten jest smutas,
a kto się "kłuci" ten jest...

odpowiedz
nirud - 23.01.2017 / 15:14, *..203

No jak w Legia Rugby są "kłutnie" to rzeczywiście przekreśla to wszystko. Jedna rzecz, której się bardzo boję w zyciu to "kłutnie"... :)

odpowiedz
Do gonzo - 23.01.2017 / 15:03, *..dynamic.chello.pl

Polecam bardziej lekcje polskiego niż treningi rugby. Widzę bardzo duże zaległości.

odpowiedz
gongalol - 23.01.2017 / 14:59, *..static.ip.netia.com.pl

1/ kłótnie
2/ w rugby mówi się dużo o koleżeńskości i duchu fair play. Ciekawe, gdzie ty to podziałeś "życzliwy konfidencie"

odpowiedz
do Gonga - 23.01.2017 / 14:56, *..static.ip.netia.com.pl

w dupie byles, gowno wiesz

odpowiedz
do Gonga - 23.01.2017 / 14:40, *..play-internet.pl

Może to taka "myśl szkoleniowa" ;)

odpowiedz
Stefciu - 23.01.2017 / 14:08, *..centertel.pl

I pac go !!!

odpowiedz
MKK - 23.01.2017 / 12:24, *..cws.sco.cisco.com

I blacha!

odpowiedz
Gonga - 23.01.2017 / 10:18, *..play-internet.pl

W pakiecie macie mega słaba atmosfer ciagle kłutnie wyzwiska szykany i podziały Polecam grać w rugby w innym klubie

odpowiedz