Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 1 lutego 2017 r. godz. 06:46

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Strzelectwo: Życiówka Barszczak w Monachium

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W międzynarodowych zawodach strzeleckich, które odbyły się w Monachium startowało dwoje zawodników Legii. Najlepszy wynik w karierze w konkurencji pistolet pneumatyczny zanotowała Marta Barszczak, której jednak zabrakło jednego punktu, by awansować do finałowej ósemki. Legionistka ukończyła zawody na 10. miejscu z wynikiem 383 pkt.
Kolejnego dnia zawodów w tej samej konkurencji legionistka uplasowała się na 33. lokacie z wynikiem 378 pkt. Tomasz Bartnik zajmował odpowiednio 39. miejsce (623,4 pkt.) oraz 18. miejsce (626,3 pkt.) w konkurencji karabin pneumatyczny.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!