Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Sobota, 4 lutego 2017 r. godz. 16:44

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legia z nagrodami w plebiscycie na najlepszych sportowców Warszawy

Woytek

W XVII edycji plebiscytu na najlepszych sportowców stolicy, organizowanego przez Urząd Miasta. St. Warszawy nie zbrakło nagród dla Legii. W piątek podczas Balu Mistrzów Sportu, który odbył się w Arenie Ursynów ogłoszono wyniki plebiscytu. Najlepszym sportowcem została Anita Włodarczyk, a drugie miejsce zajęła legionistka Oktawia Nowacka (pięciobój nowoczesny). 6. miejsce zajął obrońca Legii Michał Pazdan.

"Pazdek" zwyciężył natomiast w kategorii najpopularniejszy sportowiec Warszawy. Imprezą roku w Warszawie uznano udział piłkarzy Legii w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Nagrodę dla przebywającego na zgrupowaniu w Hiszpanii Pazdana odebrał szef skautingu Legii Marcin Żewłakow, a statuetka za imprezę roku powędrowała została przekazana na ręce wiceprezesa Legii Jakuba Szumielewicza. Legia otrzymała także nagrodę spacjalną z okazji stulecia klubu.Komentarze: (6)

Kibic z Żylety LEGIONISTA, 04.02.2017 17:10:52 - *.centertel.pl

Szacunek duży i teraz już Liga i Puchar i jesteśmy z Wami Piłkarze Legioniści i Cała Legia Zawsze Razem pozdrawiam.

PRAGA P(L)N, 04.02.2017 17:14:49 - *.static.ip.netia.com.pl

MISTRZ LEGIAMISTRZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO WARSZAWA JEST OD TEGO ........
MICHAAAAŁ PAAAA ZDDDDAAAAAANNNN!!!

Kamil, 04.02.2017 17:56:14 - *.play-internet.pl

Lechia się zbroi...Król strzelców Ligi Słowackiej ;)

oOo, 04.02.2017 20:06:58 - *.adsl.inetia.pl

ja sie pytam gdzie sa transfery na miarę ekstraklasy?!

sam, 04.02.2017 22:24:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wielkiego łba nie nagrodzili??

kochamlegie, 05.02.2017 11:18:32 - *.8.167.255

Już za tydzień jedziemy z ligą

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!